Zoomlion İş Makineleri Yedek Parçaları

Zoomlion İş Makineleri Yedek Parçaları

Ürün:% s

Zoomlion, dünya çapında 40’tan fazla ülkede pazarlama, iş makinaları fiyatları ve fiyat listesi 2021 2022 katalogu istanbul türkiye araştırma kurumları ve 80’den fazla ülkeden müşteriler için değer yaratan sağlam bir satış ve hizmet sistemi ile bağlı ortaklığa veya şubeye sahiptir.

  • Mobil vinç
  • Somut
  • Kule vinci
  • Hafriyat
  • Yapı temeli
  • MEWP
  • Forklift
  • Tarım
  • Yangın söndürme

ZOOMLION hakkında

1992 yılında kurulan Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co., Ltd., ağırlıklı olarak mühendislik endüstrisi ve tarım endüstrisi alanlarında büyük yüksek teknoloji ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretilmesiyle ilgilenmektedir. 20 yılı aşkın yenilik ve geliştirmeyle şirket şu anda 10 ana kategoriye ve 56 ürün hattına ve yaklaşık 600 lider ürüne sahip küresel bir kuruluştur. Zoomlion, hem Shenzhen hem de Hong Kong borsalarında listelenen ilk Çinli inşaat makineleri şirketidir. Şu anda şirket, mühendislik makineleri, tarım makineleri ve finansal hizmetleri entegre eden üst düzey bir ekipman üretim işletmesi kurmayı hedefleyerek stratejik dönüşümü aktif olarak destekliyor.

Teknoloji ve Yenilik

Şirketimiz, her yıl 300’den fazla yeni teknoloji üreterek ve yılda 1.600’den fazla patent başvurusu yaparak, ileriye dönük ve temel Ar-Ge’nin zor alanlarındaki temel sorunları çözmeye devam etmektedir. 6.000’den fazla kişiden oluşan bir ürün.

Türkiye’ye ihraç edilecek pergel kule vinçlerin teslim töreni 23 Ekim’de ZOOMLION’un Changde Akıllı Fabrikasında gerçekleştirildi. Bu tür ekipmanlar, Avrupa Akdeniz bölgesindeki en yüksek bina olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin inşasında kullanılacak. Merkez Bankası, Çin Malı ürünlerine inşaat yüksekliği açısından bir meydan okuma.

Bazı raporlar, Türkiye’nin son yıllarda Avrasya finansal faaliyetlerine katılmak ve ilgili bilgileri toplamak için bir merkez olarak Akdeniz Bölgesi’nde bir uluslararası finans merkezi planlamaya ve inşa etmeye kendini adadığını gösteriyor. Türkiye’nin ulusal düzeydeki en önemli projesi olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi projesinin tamamlanması olağanüstü önem taşıyacak.


Doğaldır ki, bu kadar yüksek standartlı bir proje, inşaat ekipmanı seçimi açısından son derece zahmetlidir. ZOOMLION İnşaat Kaldırma Makinaları Şirketi’nden sorumlu kişi, “Müşteri, ürün teslim döngüsü, özellikler, teknik parametreler, lojistik ve benzeri konularda daha yüksek özelleştirilmiş gereksinimleri artırdı,” dedi.


Müşterinin açıklamasına göre, müşteri, ekipman üreticisinin ürünleri maksimum 35 m yükseklikte 29,8 t taşıma kapasiteli, yüksek bağımsız yükseklik ve küçük kule gövde bölümü dahil olmak üzere birden fazla koşulu karşılayan 110 sipariş onayından sonraki günler.


ZOOMLION, müşterinin üst düzey markalar arasından seçim yapma sürecinde göze çarpıyordu. Müşteri proje yöneticisi, “ZOOMLION’un ürün özelliklerine ve teslimat döngüsüne olan ciddi bağlılığı nedeniyle ZOOMLION’a ve Çin malı ürünlere güveniyoruz!” Dedi. ZOOMLION’un ayrıca teknik şemasını değiştirmeyi teklif ettiğini ve birkaç tartışma sırasında onlar adına bir dizi zorluğun üstesinden gelerek kullanım ve nakliye maliyetlerini etkili bir şekilde düşürdüğünü sözlerine ekledi.


2020’deki COVID-19 salgını, yurtdışındaki işlerini genişletmede oldukça az sayıda yerli işletmenin karşılaştığı zorluklara ekledi. ZOOMLION’un inşaat kaldırma makinelerinin satışları, Güney Kore ve başlıca Avrupa ülkelerindeki trende karşı artıyor. Ayrıca, yıl boyunca ZOOMLION’un denizaşırı ticaretinde de yıldan yıla büyümenin görülmesi bekleniyor.


“Geniş bir müşterinin güveni ve her ZOOMLION personelinin çabaları olmadan, ZOOMLION asla bu kadar göz kamaştırıcı başarılar elde edemezdi.” ZOOMLION İnşaat Kaldırma Makinaları Şirketi’nden sorumlu kişi, “Müşterilerimizin gelişimini en iyi ürün ve hizmetlerimizle” koruyacağız “ve dünyanın inşasına kesintisiz katkıda bulunacağız” dedi.


Bazı bilgilere göre bu kez Türkiye’ye ihraç edilen ürünler, ZOOMLION’un yeni nesil akıllı ve verimli L760 pergel kule vinçleridir, denizaşırı müşteriler tarafından iyi karşılanan yıldız ürünlerdir. Ve bu ihracat ZOOMLION kule vinçlerinin denizaşırı pazarlardaki etkisini yansıtıyor. Bunun da ötesinde, dünyanın süper yüksek binalarının inşasına hizmet etmek için ZOOMLION ürünleri ile temsil edilen Çin malı ürünlerin olağanüstü gücünü ortaya koymaktadır.

rd Çin Uluslararası İthalat Expo blackbox teknolojisi ve trend belirleyici ürünler tarafından desteklenmektedir serin ürünleri çeşitli dahil yüksek standartlı sergiler barındıracak, daha elverişli politikası tarafından desteklenen 10, Kasım 4’ten Şanghay’da çevrimdışı düzenlenecek. ZOOMLION, CIIE’nin “eski bir arkadaşı” olarak, 400.000 alıcı ve profesyonelin gelmesini bekleyerek, CIFA İtalya ve M-tec Almanya’dan üst düzey ürünleri planlandığı gibi 3H salonda kanatları altında düzenledi. Fortune Global 500 kuruluşlarından ve endüstrinin önde gelen kuruluşlarından gelen diğer “uzmanlaşmış, sofistike, modern ve özel” ürünlerle birlikte ziyaretçiler.

ZOOMLION’un bu CIIE’deki sergi düzeninden sorumlu personeline göre, ZOOMLION, sektörün “görünmez şampiyonu” adını hak eden yüksek teknik içerik ve mükemmel özelliklere sahip denizaşırı yan kuruluşlarının sahip olduğu markaların amiral gemisi ürünlerini öne çıkaracak.

Mühendislik makinelerinin bir bölümü olan kuru karışım harç ekipmanının yerel gelişiminde bir patlama yaşanıyor. Bu alanda 1 numaralı global marka olan ZOOMLION çatısı altında M-tec Germany, Çin pazarına girişinden bu yana her zaman sektöre yön verdi. M-tec, bu fuarda kuru karıştırılmış harç mobil sliolar yapımında teknoloji alanını içeren mekanize inşaat ekipmanı GIGAMIX ve SMP’yi gösterecek.

Endüstrinin “Big Mac” i olarak ve daha insancıllaştırılmış tasarımıyla GIGAMIX’in ömrü, ilgili personelin açıklamasına göre imalatında en son PU malzeme teknolojisinin benimsenmesi nedeniyle büyük ölçüde uzatılmıştır. Ek olarak, uygulanan partikül boyutlarında süper geniş bir yelpazeye ve daha yüksek çıktıya sahip olan bu ürün, “birden çok” birden çok parçanın başarılı ve verimli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan ekipman olarak inşaat, endüstriyel inşaat, köprüler, tüneller ve çeşitli diğer senaryolarda “kesinlikle” uygulanabilir. bir makinede toplanan işlevler “.

M-tec’in ZOOMLION’dan bir başka sergisi olan SMP, karıştırma, pompalama ve diğer işlevleri entegre eden tam otomatik bir inşaat ekipmanıdır. Duo-mix’te kullanılan patentli çekirdek duo-mix teknolojisinin miras alınmasıyla yapılan bu ürün, M-tec’in 30 yılı aşkın süredir büyük talep gören yıldız ürünü, süreci kullanan yeni nesil bir miras ve yenilik “meyvesi” dir. odaklı akıllı panel ve sensörler için son derece entegre farklı otomasyon kontrol teknikleri.

ZOOMLION’dan M-tec’in ilgili sorumlusu, “Kendiliğinden yayılan harç gibi inşaattaki zorlu sorunlar, harç karışımında sektördeki en güvenilir performansa sahip SMP ekipmanının kullanılmasıyla çözüldü. Umarım ekran Bu CIIE’deki M-tec ürünleri ve teknolojisi, yerli kuru karışım harç sahasının daha hızlı ve daha iyi gelişmesini daha yüksek bir seviyeye ve mekanize ve akıllı yöne yükseltilmesini sağlayacaktır. “

ZOOMLION’un bir diğer alt markası olan CIFA Italy, beton püskürtme manipülatörleri alanındaki kozdur. Bu endüstrinin en yüksek teknik seviyesindeki CSS-3 ıslak enjektör bu CIIE’de sergilenecek. Güvenilir bilgilere göre en son akıllı teknoloji ile donatılmış CSS-3 ıslak enjektör, püskürtme ve konumlandırma fonksiyonlarının tek tuşla kontrol altında gerçekleştirilmesine imkan verir ve ayrıca hareket izlerini ezberleyip kendi kendine öğrenebilir, Bu, ekipman işletimindeki zorlukları ve operatörlerin emek yoğunluğunu önemli ölçüde azaltır ve inşaat operasyonunun öğrenilmesini kolaylaştırır. Ayrıca püskürtme işlemi için elektromotorlar veya dizel motorlar tarafından tahrik edilen tek yerli ekipman olan bu ürün, sahadaki elektrik kesintisi durumunda normal yapının devam etmesini sağlar. Bu ürün,

ZOOMLION CIFA sorumlusu, “Bu fuara ikinci katılışımız. Son CIIE’deki promosyon sayesinde Xiong’an New Area’daki inşaat projelerinde üst düzey CIFA ürünleri bulundu. , bölgede ve endüstride daha fazla popülerlik kazanıyor. ” Sadece CIIE’nin yardımıyla daha fazla geliştirme fırsatı yaratmayı değil, aynı zamanda bu alandaki konut inşaatını yüksek kaliteli ürünlerimizin yardımıyla daha yüksek verimlilik yoluna yönlendirmeyi umuyoruz.

ZOOMLION’dan ilgili sorumlu kişi, “CIIE, sektörün ‘ilerlemesi’ yararına tüm iyi niteliklerin ‘bir araya geldiği’ bir yer olarak hizmet ediyor. Son bir yıl veya daha uzun bir süredir, bazı müşteriler CIFA’ya büyük ilgi gösterdi. ve M-tec ürünleri ile bu ürünlerle ilgili farklı projelerde işbirliği kurmuş olup, yeni Ar-Ge başarılarımızı, yeni teknolojimizi global müşterilerimizle paylaşma ümidiyle bu CIIE yolunda yeniden yola çıktık. ortak gelişme. “

(Visited 54 times, 1 visits today)