Takeuchi İş Makineleri Yedek Parçaları

Takeuchi İş Makineleri Yedek Parçaları

Takeuchi İş Makineleri Yedek Parçaları, Dünyanın ilk 360 derece dönebilen kompakt ekskavatörü ile küresel standardı yükselttikten sonra Takeuchi iş makineleri, fiyatları ve fiyat listesi 2022 2021 katalogu istanbul sektöre ilk kompakt paletli yükleyiciyi   sunarak yenilik yapmaya devam etti .

Ağustos 1963’te kurulan Takeuchi, 2013’te 50. yıl dönümünü kutladı. Yıllar içinde, öncelikle bir inşaat makineleri üreticisi olarak büyüdük.

Takeuchi Group’ta elli yıldan fazla süren ilerleme, üç C ile destekleniyor: Yaratma, Zorluklar ve İşbirliği. Sürekli olarak yeni fikirler üreterek ve teknolojileri ve iş operasyonlarını içeren yeni zorlukları üstlenerek, uzun vadeli büyümeyi sürdürdük. Aynı zamanda müşterilerimizle güçlü bağlar kurduk. Grubumuz, pazarlarımızda mükemmellik için küresel standardı oluşturmaya kendini adamıştır. “İşlevlere ve performansa öncelik verme” ruhuyla dünya çapındaki müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğiz.

  • Takeuchi TB216 fiyatları
  • Takeuchi TB285
  • Takeuchi TB 216
  • Takeuchi fiyatları
  • 9 tonluk EKSKAVATÖR Satılık
  • Takeuchi TB260
  • Mini ekskavatör fiyatları
  • Mini Ekskavatör

Global Standart

Kompakt ekskavatörler ve paletli yükleyiciler, Takeuchi Group’un temel ürünleridir. Takeuchi, bu iki yenilikçi ürünü geliştiren ve satmaya başlayan ilk şirketti. Özellikle, kompakt ekskavatör pazarında küresel standardı belirlemeye devam ediyoruz. Bu ekskavatörlerin Avrupa Birliği’ndeki en büyük ikinci ve Kuzey Amerika’daki beşinci en büyük tedarikçisiyiz (Off-Highway Research 2018).

Küresel Varlık

Japonya dışında büyümek için rakiplerimizin önünde küresel bir satış ağı oluşturmaya başladık. İlk adım, 1979’da Amerika Birleşik Devletleri’nde bir yan kuruluş kurmaktı. Bunu Birleşik Krallık, Fransa ve Çin’deki yan kuruluşlar izledi. Bugün, bu iştirakler, verimli satış faaliyetleri gerçekleştiren ve hızlı hizmetler sunan dünya çapında güçlü bir distribütör ağının temelini oluşturmaktadır.

Takeuchi Grubunun Güçlü Yönleri

Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan inşaat makinelerinin üretimi ve ihracatı, her pazarın kapsamlı bir şekilde anlaşılmasını gerektirir. Operasyonlarımız, pazarlarımızın geleneklerini ve iklimini ve makinelerimizin nasıl kullanıldığını yansıtır. Müşterilere hizmet vermek için, kendi pazarlarının her yönüne aşina olan küresel bir distribütör ağına sahibiz. Ayrıca, bağlı kuruluşlarımız ve distribütörlerimiz, kullanıcı geri bildirimleri ve diğer bilgileri sağlayarak değerli destek sağlar. Bu bilgileri müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için iyileştirmeler, yeni ürünler ve diğer faaliyetler için kullanıyoruz.

Takeuchi, yandan yana ofset bomlu TB257FR kompakt ekskavatör tanıtımı

Takeuchi İş Makineleri Yedek Parçaları

Takeuchi’nin en yeni kompakt ekskavatörü TB257FR, ekskavatörü yeniden konumlandırmak zorunda kalmadan sola veya sağa ofset kazmaya olanak tanıyan, şirketin patentli yandan yana bomuna sahiptir.

5,8 metrik tonluk TB257FR, aynı zamanda, STS bom ile birleştirildiğinde neredeyse makinenin kapladığı alan dahilinde 360 ​​derece dönüş sağlayan 7,5 inçlik bir kuyruk salınım çıkıntısına sahiptir. Takeuchi, kompakt ekskavatörün yol ve köprü çalışmaları, şehir sokakları ve ekiplerin dar alan kısıtlamalarıyla karşılaştığı binalar arasında çalışma gibi işlere önemli bir katkı yaptığını söylüyor . STS bom, daha fazla stabilite için karşı ağırlığı ekskavatörün merkezi ile aynı hizada tutar.

Basınçlı kabin, ısıtma ve klima, buz çözme, ön cam sileceği ve yıkayıcı, güneşlikli tavan penceresi ve AM / FM / MP3 Bluetooth radyo ile otomotiv stiline kavuşuyor. Operatörler ayrıca yüksek arkalıklı süspansiyonlu koltuk, çok işlevli kumanda kolu kontrolleri, el kadranlı elektronik gaz kontrolü, ayarlanabilir kolçak, bardak tutacağı ve 12 voltluk priz alır. Zemin paspası çıkarılabilir ve yıkanabilir.

52,3 beygir gücündeki turboşarjlı Kubota motor, dizel partikül filtresi ve dizel oksidasyon katalizörü ile Tier 4 Final emisyon standartlarını karşılar . Ekskavatörün Standart, ECO ve Yüksek Rakım olmak üzere üç çalışma modu vardır. Motor özellikleri arasında otomatik rölanti, otomatik soğuk çalıştırma ve motor güvenli çalıştırma sistemi bulunur.

TB257FR’nin performans özellikleri arasında 141,5 fit-pound tork bulunur; 12 fit 9.3 inçlik kazma derinliği; 20 fit 4.7 inçlik erişim; ve 10,431 poundluk kova koparma kuvveti.

Alt takım ve şasi özellikleri arasında entegre yük algılama ve otomatik vites küçültme, Otomatik Arızaya Dayanıklı Mekanik Park Freni, yüksek torklu planet nihai tahrikler, Darbesiz Tahliye Valfli Otomatik Çevirme Freni ve şamandıralı ağır hizmet tipi dolgu bıçağı bulunur. Standart lastik paletler 15,7 inç genişliğindedir ve çelik paletler mevcuttur.

Diğer özellikler arasında LED çalışma lambaları, seyahat alarmı ve çoklu ataşman ön ayarları bulunur. Ekskavatör, entegre bir hidrolik hızlı ataşman değiştirici kontrol sistemine sahiptir. Seçenekler arasında çift pimli konumlu kepçe, mekanik kepçe hızlı ataşman değiştirici, hidrolik pimli kavrayıcı hızlı ataşman değiştirici ve ana pimli hidrolik baş parmak bulunur.

TB257FR’nin yerden yüksekliği 11,8 inçtir; toplam tarayıcı uzunluğu 8 fit 2,4 inçtir; toplam palet genişliği 6 fit 6.7 inçtir. Makinenin toplam uzunluğu 17 fit 8,4 inç ve toplam yüksekliği 8 fit 5,4 inç yüksekliğindedir.

Modeller ve Özellikler tüm Ülkelerde bulunmayabilir.

EKSKAVATÖRLER

TB210R

TB215R

TB216

TB217R

TB219

TB225

TB23R

TB228

TB230

TB235

TB235-2

TB138FR

TB240

TB250

TB250-2

TB153FR

TB257FR

TB260
TB370

TB370

TB285

TB290-2

TB280FR

TB295W

TB2150

TB2150R

PALETLİ YÜKLEYİCİLER

TL6R

TL8R-2

TL10V-2

TL12R-2

TL12V-2

PALETLİ DAMPERLER

TCR50-2

(Visited 130 times, 1 visits today)