Sumitomo İş Makineleri Yedek Parçaları

Sumitomo İş Makineleri Yedek Parçaları

Orijinal parça servisi

Toplam maliyeti kaydedin SUMITOMO iş makinaları fiyatları ve fiyat listesi 2021 2022 katalogu istanbul türkiye tarafından geliştirilen yüksek kaliteli, fiyat açısından rekabetçi parçalar, müşteriye düşük LCC (Yaşam Döngüsü Maliyeti) sağlar.

1. Alt Takım Parçaları

(Bağlantı zinciri, Palet / Taşıyıcı Silindir, Ön Avara, Tahrik Dişlisi)
Yeterli ısıl işlem görmüş yüksek kaliteli malzeme seçilerek, uzun ömürlü, güvenilir palet bileşenleri sağlayacağız.

Alt Takım Parçaları (Bağlantı zinciri)

Yeterli ısıl işlem görmüş yüksek kaliteli malzeme seçilerek
, uzun ömürlü, güvenilir ray bileşenleri sağlayacağız.

 • Sumitomo ekskavatör yedek parça
 • Sumitomo 350 yedek parça
 • Sumitomo iş makinası servisleri
 • Sumitomo Yedek Parça ANKARA
 • Sumitomo Çıkma Parça
 • Sumitomo Filtre
 • Sumitomo Motor parçaları

2. Filtre / Eleman

(Yakıt Filtresi, Motor Yağ Filtresi, Hidrolik Yağ Filtresi … vb.)
Bu filtreler, yüksek kaliteli filtreleme malzemeleri kullanarak mikroskop tozunu yakalayabilir ve ana bileşenlerin (yani Motor, Pompa ve Motor) aşınmasını ve sıkıntısını azaltmaya yardımcı olur.
Ayrıca ISO Standardı test kriterlerine uyarlanmış olup, dünyanın herhangi bir çalışma ortamında uygulanabilir.

3. Silindir Conta Kiti

Seçilmiş yüksek performanslı conta malzemesi ve çeşitli dayanıklılık testlerini kullanarak, uzun ömürlü conta kiti geliştirdik. SUMITOMO Standardına uyarlandığı için dünyadaki çeşitli şantiyelerde kullanabilirsiniz.

 • Ürün hattı Ürün mevcudiyeti, ülkenizdeki dağıtıcıya bağlıdır. Lütfen distribütörle veya ürün mevcudiyeti hakkında bizimle iletişime geçin. (Bir sorgu göndermek için “Bize Ulaşın” ı tıklayın.)
  Asfalt Döşeyici
 • HA60W-8B
 • Elektronik Broşür
  Ürün Broşürü (PDF: 4.39MB)
 • HA60C-8B
 • Elektronik Broşür
  Ürün Broşürü (PDF: 4.39MB)
  Parçalar
 • Orijinal parça servisi
 • Önceki Modeller
  Modeller Veri
  HA90C-2B

Müşteri değerine azami önem veren bir “saha tabanı” nın geliştirilmesi, dünya standartlarında kullanılabilirliği ve yakıt ekonomisini destekler.

SUMITOMO CONSTRUCTION MACHINERY CO. , LTD. Amerika, Avrupa ve Güneydoğu Asya’ya küresel genişlemeyi hızlandırıyor. Mühendislik Bölümü Başkanı Atsuo Fukushi’ye Yönetim Kurulu Başkanı sordum. – bunu ürün geliştirme açısından destekleyen – Sumitomo İnşaat Makinelerinde teknik üstünlük ve insan kaynağı geliştirme hakkında.

Sumitomo İş Makinaları Mühendislik Bölümü, “enerji tasarrufu performansı”, “işlenebilirlik (kullanılabilirlik)”, “güvenlik performansı”, “konfor performansı” ve “dayanıklılık performansı” iyileştirme çalışmalarına durmaksızın devam etmektedir ve bunlar müşteri değeri ile bağlantılıdır. Sumitomo özellikle “enerji tasarrufu” ve “kullanılabilirlik” konusunda dünya çapında bir üne sahiptir.
Bu itibarı destekleyen teknolojilerden biri de elektronik kontrol teknolojileridir. Örneğin, Sumitomo’nun hidrolik ekskavatörler için kullanılan benzersiz “SIH: S” hidrolik sistemi, hidrolik devrelerdeki her türlü kaybı ortadan kaldırarak karşılıklı hız ve güç performanslarının kaynaşmasını sağlar. Teknolojiyi motor sistemine bağlayarak, aynı anda yakıt tüketiminde önemli bir azalma sağlar. Sumitomo’nun “LEGEST” hidrolik ekskavatörü, on yıl önce inşaat makineleri olarak ilk kez “Enerji Tasarrufu Ödülü” nü aldı.

“Ekskavatörler temel olarak birkaç farklı parçadan, motorlardan, hidrolik pompalardan, uç ataşmanlardan vb. Oluşur. Bununla birlikte, her bir bileşenin performansı, ekskavatörlerin genel performansına doğrudan katkıda bulunmaz. Ekskavatörlerin genel performansını yüksek bir seviyeye çıkarmak için, bileşenleri kontrol teknolojilerine göre ayarlamak çok önemlidir. Diğer ekskavatör markalarından bazılarının yaptığı gibi, motorlar ve pompalar gibi bazı bileşenleri diğer üreticilerden temin ediyoruz ve bu bileşenlerin performansını artırma konusunda sınırlamalarımız var. Bu sınırlama nedeniyle, kontrol teknolojilerimizi gücümüz olacak şekilde geliştiriyoruz.
Ancak Sumitomo sadece kontrol teknolojilerine odaklanmıyor. Mühendislik Bölümü Kurumsal Sorumlusu Atsuo Fukushi, ekskavatörlerin tasarımında teknolojilerin iyileştirilmesini hızlandırmak için “uzmanların yetiştirilmesine odaklanmaya” devam etti.

“Bileşenler, motorlar ve hidrolik sistemler vb. İçin talep edilen teknoloji seviyesi son yıllarda egzoz yönetmelikleriyle (bazı özel araçlardan egzozla ilgili kanunlar vb.) Baş edebilmek için artmaktadır. Tek bir mühendisin her şeyi eskisi gibi bilmesi artık mümkün değil. Rekabette üstünlüğü sağlamak için artık her mühendisin uzmanlığını artırmak gerekiyor. “
Sumitomo’nun geliştirmeye çalıştığı uzmanlar, motorlar veya küçük boyutlu ekskavatörler gibi yalnızca belirli bileşenleri veya modelleri bilenler değil. Amaç, tek bir uzmanlık alanıyla ilgili tüm teknolojileri anlayan veya genel olarak teknolojiyi kuşbakışı gören biri gibi, genel olarak inşaat makinelerinde uzmanlar yetiştirmektir.
“İdeal olan, farklı alanlarda uzmanlaşmış diğer mühendislerle hevesli bir şekilde tartışırken müşteriler için ekskavatörleri geliştirmeye çalışan kişi olacaktır. Her mühendisin inşaat makinelerinde uzman olması ve ideal ürün geliştirmeyi gerçekleştirmek için Sumitomo Felsefesine dayalı tasarım ve geliştirme fikirlerini paylaşması gerekir. Bu temelleri inşa etmek için bölümümüzde çalışma toplantıları düzenliyor, üyelerimizi yapı tasarımları, hidrolik ve motorlar gibi türlere ve ekskavatörlerin boyutlarına göre küçük, orta ve büyük olarak gruplara ayırıyoruz.
İnsan kaynakları geliştirmemize ek olarak, bir diğer odak noktamız da müşterilerimizin bize söylediklerine dayalı ürün geliştirmedir. Teknolojinin geliştirilmesi, “daha geniş olanaklar yelpazesine” yol açar. Bununla birlikte, müşterinin yararına katkı sağlamıyorsa, bitmiş ürünün hiçbir önemi yoktur. Bu nedenle mühendislerimizin müşterilerimizin değerlendirme sonuçlarını duyma fırsatlarına değer veriyoruz. Ardından, müşterilerimiz için avantajlara katkıda bulunmak amacıyla Sumitomo’nun ekskavatörlerine yönelik operatör hissini yansıtırlar.
“Mühendislerimiz müşterilerimizi işyerlerinde ziyaret ediyor ve müşterilerimizle konuşmak için sergilere ve test sürüşlerine katılıyorlar. Müşterilerimizle yaptığımız bu görüşmelerden mühendislerimizi operatörlerin hissini anlamaları için teşvik ediyoruz. Bence bu, yalnızca operatörlerin hissedebileceği, kişinin masasındaki teorik çalışmalarda bulunamayan kullanıcı dostu olma özelliğini yeniden üretmenin bir yolunu sağlıyor. “
Sumitomo’nun ürünlerinin özelliği “Sürücü koltuğuna geçerek bildiğiniz rahatlık”; ancak kişinin duygularını başka birine anlatması kolay değildir. Böyle bir uzmanlık kişisel bir konudur. Böylesine belirsiz bir fikri paylaşabilmek için, IoT teknolojisini tanıtarak ve çeşitli sensör türleri tarafından ölçülen verileri analiz ederek duygu miktarını makinenin kullanılabilirliğinin kullanılabilirliğine sayısal değerlere dönüştürmek için deneylere başladık. Bu deney tamamlandıktan sonra, duygu sistematik olarak puanlarla paylaşılabilir, böylece ürünlerimizi daha kolay çalıştırabilir, daha kullanıcı dostu hale getirebiliriz.

“Müşteriler için en iyi performans ve özellikler nelerdir? Mühendislerin bu noktayı doğrudan müşterileri dinleyerek araştırmasını sağlamak, müşteriler için daha iyi ürünler üretmenin bir kısayolu olduğu düşünülmektedir. Bu süreç boyunca, Japonya’da Field View Monitor’ün standart kurulumuna karar verdik. FVM, operatörlerin ekskavatörün etrafındaki alanın güvenli olduğundan emin olmalarını sağlayarak müşterilerimiz için avantajlara katkıda bulunacak. “
Ürünlerin müşterilerin bakış açısından geliştirilmesi, “ürün kalitesi hakkında farkındalığı” artırır.
Şu anda geçmişte meydana gelen sorunları yeniden araştırıyoruz. Nedeni belirleyerek ve çözümleri teknoloji standardına dönüştürerek aynı sorunların ortaya çıkmasını engelleyebilir ve ürün kalitesini koruyup iyileştirebiliriz. “
“Müşteri odaklı geliştirme”, “Gerçek alan temeli” ve “Kaliteye odaklanma” nın üç ayağı Sumitomo İnşaat Makinelerinin gücüdür ve bunlar Sumitomo’nun gelecekte daha ileri atılımlar için itici gücüdür.

SUMITOMO YEDEK PARÇA

SUMITOMO orijinal yedek parçaları, makinelerinizin verimini ve performansını artırmak için tasarlanmış ve piyasaya sürülmüştür. Anahtar özellikleri, uzun hizmet ömürleri ve birbirleriyle uyumlu olarak çalıştırılabilmeleridir. Bu temel özellikler ve minimum hasar verme oranları ile, her zaman makinelerinizin duruş sürelerini azaltan bir tasarım sunarlar. İnşaat makinelerinizde maksimum verimlilik elde etmek için daima orijinal Sumitomo yedek parçalarını kullanın.

Komple Dizel Motorlar
7 tondan 70 tona kadar makineler için, Isuzu tarafından üretilen, düşük yakıt tüketimi ve yüksek performans sağlayan son teknoloji dizel motorlar yakıt ekonomisi sağlar. Motor çeşitlerimiz: Isuzu 6WG1, 6UZ1, 6HK1, 4HK1, 4JJ1, 4LE2

Sumitomo makinelerinizin motor revizyonu için ihtiyaç duyduğunuz Isuzu motor parçalarını TSM GLOBAL’den temin ederek motorunuzun orijinalliğini koruyabilirsiniz.

Enjektör ve Yakıt Sistem Parçaları
TSM GLOBAL’den temin edebileceğiniz yüksek basınçlı common rail yakıt sistemi için orijinal parçalar ile makinenizin motoru ilk günkü gibi çalışmaya devam edecektir. Filtreler

İş makinelerinde gerçek verimliliği sağlamak için en önemli yedek parçalardan biri, doğru standartlara göre seçilmiş filtreleme elemanlarıdır. Hava filtrelerinde% 99,8 emiş performansına sahip orijinal Sumitomo hava filtreleri motorunuzun performansını en üst seviyede tutar. Yakıt filtreleri partikülleri 2 mikron seviyesinde filtreler ve hem motor hem de yakıt sistemi için üstün koruma sağlar. Sumitomo motor yağ filtreleri, motor yağınızı ekstrem koşullar ve yüksek basınç altında muhafaza ederken, üstün temizleme özellikleri ile en üst düzeyde koruma sağlarken, minimum aşınma sağlayarak motorunuza uzun servis ömrü de sunar. Hidrolik sistem, makaralar, valfler,

Seyir ve Döndürme Sistemi Motor ve Dişli Grupları
Sumitomo makinenizin tahrikli, dolayısıyla giyilebilir parçaları olan dönme ve gezme tertibatlarında Sumitomo orijinal yedek parçalarını seçmek, makinenizin yüksek performansla çalışmasını sağlayarak elde ettiğiniz verimi artıracaktır. Alt Takım Bileşenleri Sumitomo tarafından geliştirilen Service Genuine Parts sınıfının alt takım bileşenleri ile müşterilerimizin yanındayız. Yürüyüş zincirleri, avaralar, alt ve üst (taşıyıcı) makaralar, tahrik jantları vb. Her zaman teslime hazır envanterimizle alt takım sistem hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

(Visited 65 times, 3 visits today)