Scania İş Makineleri Yedek Parçaları

Scania İş Makineleri Yedek Parçaları

İnovasyon kültürü

Ulaşım, tarihinin en büyük değişimlerinden birini yaşıyor. iş makineleri her zaman ortaya çıkan yeni teknolojiler ve iş modelleriyle iş ortamımız her zamankinden daha yıkıcı.

Scania’da, yarının otonom, elektrikli ve bağlantılı ulaşım teknolojilerini geliştirirken, günümüzde uygulanabilir olan sürdürülebilir ulaşım çözümleri için teknolojiye yapılan önemli yatırımlarla bu değişikliklere yanıt veriyoruz.

Scania AB, İsveçli çekici, kamyon, otobüs ile deniz ve endüstriyel motorları üreticisi firmadır. Tüm dünyaya yayılmış fabrikaları ile özellikle ağır dizel motor üretimi sektöründe önemli markalardan biridir. Şubat 2008’den bu yana Alman Volkswagen Group’a aittir. Vikipedi

Nakliye çözümlerimizi keşfedin

Dünyanın, artan ulaşım talepleri ile artan karbon emisyonları, gürültü, tıkanıklık ve kazalar arasındaki ilişkiyi acilen kırması gerekiyor. Bu nedenle, insanların ve malların daha temiz ve daha güvenli taşınması için sürdürülebilir çözümler araştırıyor, geliştiriyor ve teşvik ediyoruz. 

Müşterilerimiz, özelleştirilmiş ağır kamyonlar, otobüsler, motorlar ve servisler arasından seçim yaparak, çeşitli uygun maliyetli, düşük karbonlu çözümler oluşturabilir.

Kamyonlar

Her müşterinin ihtiyacına yönelik ağır kamyonlar sunarak dünya çapındaki nakliye şirketlerini destekliyoruz. Uzun yol, şehir içi uygulamalar ve inşaat dahil 36 farklı uygulama için özel çözümler sunuyoruz.

Otobüsler ve tur otobüsleri

Kentsel veya kırsal ortamdaki herhangi bir toplu taşıma ihtiyacını karşılamak için tasarlanmış eksiksiz bir otobüs, yolcu otobüsü ve şasi yelpazesi sunuyoruz. 

Güç çözümleri

En zorlu emisyon standartlarını ve operasyonel talepleri karşılamak için tasarlanan güç sistemlerimiz, güvenilirlik ve verimlilik ile çevresel etkiyi en aza indirmeleri ile ünlüdür. Bunları dünya çapındaki endüstriyel, elektrik üretimi ve denizcilik faaliyetlerinde bulabilirsiniz.

Hizmetler

Atölye hizmetleri, esnek planlarla özelleştirilmiş bakım, finans ve sigorta çözümleri, sürücü eğitimi ve koçluk ve müşteri operasyonlarının destek ve yönetimi için hizmetleri içeren kapsamlı bir hizmet teklifimiz var.

Dünya çapında Scania

Dünyanın farklı bölgeleri farklı çözümler gerektirir.

Daha ayrıntılı bilgi için veya Scania’nın pazarınızda neler sunabileceğini öğrenmek için yerel pazar sitenize gidin. Bu düğmeye tıkladığınızda, “Yerel pazarıma git”, yerel Scania Web Sitenize yeniden yönlendirileceksiniz. Ürün teklifi yerel pazarınız için geçerli değilse, başlangıç ​​sayfasına yönlendirileceğinizi lütfen unutmayın.

(Visited 19 times, 1 visits today)