Putzmeister İş Makineleri Yedek Parçaları

Putzmeister İş Makineleri Yedek Parçaları

Putzmeister, İş Makinaları Alman beton pompaları üreticisi. Merkezi Almanya’nın Putzmeister Baden-Württemberg şehrinin içinde bulunan Aichtal’de bulunur.fiyatları ve fiyat listesi 2021 2022 katalogu istanbul Vikipedi

Putzmeister İş Makineleri Yedek Parçaları
 • Harmanlama Tesisleri
 • Kemer tokası
 • Beton Tampon Depoları
 • Beton Pompaları, Paletli
 • Beton Pompaları, Sabit
 • Beton Pompaları, Treyler
 • Madencilik ekipmanı
 • Mikser Pompaları
 • Harç Pistonlu Pompalar
 • Yerleştirme Sistemleri
 • Endüstri ve Çevre için Pompalar
 • Şap Konveyörleri
 • Püskürtme Beton Makinaları
 • Prekast Fabrikaları için Çözümler
 • Kamyon Mikser
 • Kamyon Mikser Beton Pompaları
 • Kamyon Üstü Beton Pompaları
 • Araç Üzeri Hat Pompaları
 • Tünel Beton Dağıtıcıları
 • Yardımcı Ekipman
 • Solucan Pompaları

Putzmeister Harç Makinaları

Farklı uygulamalar için şap konveyörleri, sıva makineleri, ince beton pompaları

Ürünler ve Uygulamalar

Harmanlama Tesisleri Beton karıştırmak artık çok kolay. Yenilikçi Putzmeister harmanlama tesisleri 21 ile 120 m³ / saate kadar çıktılar sunar.

Kemer tokası Pompalanamayan beton, kum, çakıl, agregalar, hatta talaşların bile bantlı konveyör sistemi Telebelt ile dağıtılması sorun değildir.

Beton Tampon Depoları Putzmeister Tampon Depoları, bir kamyon mikserinden veya bir harmanlama tesisinden tam bir beton yükünü hızlı ve kolay bir şekilde kabul etmek için tasarlanmıştır .

Beton Pompaları, Paletli Sondaj kazığı uygulamaları için idealdir. Paletli şasi üzerindeki beton pompaları kendinden tahriklidir.

Beton Pompaları, Sabit Her türlü beton uygulamaları için. 2000m’den fazla mesafelere ve 600m’den fazla yüksekliğe ulaşılabilir.

Beton Pompaları, Treyler Putzmeister treyler beton pompaları ile nihai esneklik.

Madencilik ekipmanı Madencilik Uygulamaları için Pompalar.

Mikser Pompaları Sadece iki hareketle saniyeler içinde demonte edilen büyük Depolama Hazneli Kompakt Mikser Pompaları.

Harç Pistonlu Pompalar Pistonlu pompalar çoğunlukla önceden karıştırılmamış harç için kullanılır.

Yerleştirme Sistemleri Basit ama etkili döner dağıtıcılardan, yaklaşık 50 m erişim mesafesine sahip etkileyici yerleştirme bomlarına kadar.

Endüstri ve Çevre için Pompalar Kül bertarafı, çamur yakma sistemleri, çimento endüstrisi ve biyokütle veya suyu alınmış belediye işlemek için modern pompalama sistemleri ve teknolojileri …

Şap Konveyörleri Şap konveyörlerimiz ya tıpalı taşıma ile ya da bir sonsuz pompa olarak çalışır ve geleneksel şap uygulamaları ya da kendiliğinden yayılan şap uygulamaları için idealdir.

Püskürtme Beton Makinaları İster kuru ister ıslak olsun, manuel veya mekanize makineler için Putzmeister eksiksiz bir ürün yelpazesi sunar.

Prekast Fabrikaları için Çözümler Kaynak açısından optimize edilmiş ve inanılmaz derecede esnek modüler çözüm Autocor®. Küçük, orta ve büyük prekast tesislerde kullanılabilir.

Kamyon Mikser Karıştırıcı tambur boyutları şasi veya yarı römork üzerinde ve tabii ki kötü yol koşulları için de 6 ila 12 m³ arasındadır.

Kamyon Mikser Beton Pompaları Putzmeister’den orijinal PUMI® beton pompası, karıştırıcı tamburu ve yerleştirme bomunu tek bir makinede birleştirir, bom erişimi 21m’den 28m’ye kadar uzanır.

Kamyon Üstü Beton Pompaları Putzmeister, 20 m ile 63 m arasında bir bom uzanma aralığı ve saatte 190 m³’e kadar pompa performansı sunar.

Araç Üzeri Hat Pompaları Putzmeister’in kamyona monte hat pompaları yelpazesi, size rekabetçi maliyetlerle hem performans hem de mobilitenin bir karışımını sunar.

Tünel Beton Dağıtıcıları Tünel açma uygulamalarında beton dağıtımı için çeşitli Putzmeister çözümleri, küçük, orta ölçekli ve büyük Tüneller için idealdir.

Yardımcı Ekipman Putzmeister püskürtme beton makinelerinin yanı sıra şantiyelerde tünel açmak için daha fazla ekipman sunmaktadır.

Solucan Pompaları Sağlam bir tasarıma sahip ve yüksek viskoziteli malzemeleri taşıyabilen dayanıklı sonsuz pompalar.


Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Mobil beton pompaları için ikincil marka olarak Sany

Geçen yılın sonundan bu yana, Putzmeister’in Avrupa’da ikinci markası olarak Sany kamyona monte beton pompalarının lansmanına yönelik hazırlıklar sürüyor. Bu yılın başında yapılması planlanan lansman, koronavirüs pandemisi nedeniyle yaz başlarına ertelendi. İlkbaharda küresel seyahat uyarıları nedeniyle satış ekibimize yönelik eğitim kursları ve potansiyel müşteriler için bilgilendirme toplantıları ilk kez tamamen web seminerleri aracılığıyla gerçekleştirildi. İlk birimler artık İngiltere ve Kıbrıs’ta satıldı.

Putzmeister PCP, örneğin daha önce İtalya veya Kore’den düşük fiyatlı makineler satın almış müşteriler için 20m’den 60m’ye kadar yapılandırılmış kamyona monte beton pompaları sunmaktadır. Aichtal sahasına X üniteleri (monte edilmiş ancak şasisiz) olarak teslim edilen Sany kamyona monte beton pompaları, VOLVO şasisine monte edilir, test edilir ve Aichtal’da sevkiyata hazır hale getirilir.

Seçilebilecek çeşitli seçeneklerle birinci sınıf pazarı kapsayan özelleştirilebilir Putzmeister kamyona monte beton pompaları ile karşılaştırıldığında, Sany kamyona monteli beton pompaları yalnızca tek renkte ve VOLVO şasili tam yapılandırılmış makineler olarak mevcuttur.

(Visited 80 times, 1 visits today)