Perkins İş Makineleri Yedek Parçaları

Perkins İş Makineleri Yedek Parçaları

İnşaat: Sağlam bir gelecek inşa etmek

Pekins İş Makinaları Küresel destek fiyatları ve fiyat listesi katalogu 2021 2022 istanbul Sektör bilgisi. Duyarlı hizmet. Perkins ile işbirliği yaptığınızda elde edeceğiniz şey budur. İnşaat ve malzeme taşıma OEM’lerinin endüstrinin sürekli gelişen zorluklarının üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için 85 yıldan fazla deneyim ve uzmanlık getiriyoruz. 

Kesinti süresini en aza indirin ve yatırım getirisini artırın

Makineleriniz başarınız için hayati öneme sahiptir, motorlarımız ve uzmanlığımız karınızı güçlendirmeye yardımcı olur. Birlikte, en büyük engellerinizi aşmanıza yardımcı olabiliriz – arıza süresini en aza indirmekten makinelerinizi dünyaya daha hızlı sokmaya kadar. Perkins olarak, yatırımınızın geri dönüşünü daha erken görmeye başlayabilmeniz için çalışma süresini artırmak ve karmaşık pazara girme sürecini kolaylaştırmak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

 • Perkins yedek parça ikitelli
 • Perkins Yedek Parça Ankara
 • Perkins Yedek parça
 • Perkins Yedek Parça İSTANBUL
 • Perkins Motor
 • Perkins Motor YEDEK PARÇA
Perkins İş Makineleri Yedek Parçaları

Kesintisiz kalma süresinin üretkenliği ve karı düşürmesi gizli değildir. Müşterileriniz minimum bakım ve düşük işletme maliyetleri sağlayan güvenilir bir motor ister. Neyse ki, Perkins motorlarımızın her biri bu önemli niteliklere sahiptir ve tamamen test edilmiştir, bu nedenle ürünü daha fazla doğrulamak için zaman ve para harcamanıza gerek kalmaz. Yatırımınıza daha da fazla değer katmak için, motorunuzdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için küresel destek ve eğitim sağlıyoruz.

Ayrıca, üreticilerden ve son kullanıcılardan değerli geri bildirimler ve hayati veriler toplamak için müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz ve bu özel içgörüyü, motorlarımızın performansını sürekli olarak iyileştirmek ve iyileştirmek için kullanıyoruz. Aslında geri bildirim, basit tak ve çalıştır kurulum seçenekleriyle daha küçük, daha yoğun güç kullanan motorlar oluşturmamızın bir nedenidir. Yeni küçültülmüş ve entegre edilmesi kolay motorlarımızla OEM’ler, müşterilerine daha da fazla makine satmalarına olanak tanıyan toplam maliyetlerde yüzde 10-30 oranında bir azalma görmeyi başardılar.

Başarılı olmanıza yardımcı olacak özelleştirilmiş çözümler

Perkins olarak, hiçbir OEM’in aynı olmadığını biliyoruz – her birinin üstesinden gelinmesi gereken kendi benzersiz engelleri var. Bu nedenle 1932’de Perkins’i kurduğumuzda, özellikle ihtiyaçlarına uygun güç çözümleri sağlamak için müşterilerimizle yakın işbirliği yapmayı misyonumuz haline getirdik.

Yıllar boyunca, makinelerinin zorlu taleplerini karşılayacak motorlar oluşturmak için 800’den fazla orijinal ekipman üreticisiyle işbirliği yaptık. Mini yükleyicilerden kırıcılara ve aradaki hemen hemen her şeye kadar Perkins, 5.000’den fazla farklı uygulamada gerçekten sınıfında lider performans sunan motorlar oluşturmak için OEM’lerle yan yana çalışmaktan neredeyse dokuz yıllık uzmanlık elde etti.

Rakipsiz zaman testli motorlar

Hiç kimse Perkins kadar yol dışı motor seçeneği derinliğine veya genişliğine sahip değildir. Yaklaşık 90 yıl önce kapılarımızı ilk açtığımızdan beri, motor geliştirmek ve inşaat ve malzeme taşıma endüstrilerinin – dünyanın en zorluları da dahil olmak üzere – karşılaştığı belirli zorluklar için yaratıcı çözümler sağlamak için çok çeşitli uygulamalardaki deneyimimizden yararlanıyoruz. çalışma ortamları.

Donmuş tundralardan acımasız çöllere, yüksek rakımlara ve daha fazlasına kadar Perkins, milyarlarca saat süren saha testlerine sahiptir ve doğrulama süreci, motorunuzun en acımasız iklimlerde bile performans göstermesini sağlar.

Ayrıca, potansiyel arızanın nedenlerini belirlemek için tüm motorlarımızı entegre Arıza Modu ve Etki Analizi (FMEA) dahil olmak üzere çeşitli süreçler kullanarak test ediyoruz. Bu süreç, yeni teknolojilere veya tasarım özelliklerine yönelik potansiyel riski modellemek için endüstri lideri araçlarla desteklenen, makine içi görev döngüsü, güvenilirlik ve dayanıklılık verilerinin kapsamlı analizini içerir. Ayrıca, motorlarımızı farklı makine kurulumlarını kapsayan tüm çalışma koşulları için onaylamak üzere kapsamlı bir fiziksel doğrulama teknikleri yelpazesi kullanıyoruz. Bu, küresel emisyon standartlarının karşılanmasını sağlarken, değişen motor çalışma açısında, irtifada ve sıcaklıkta makine çalışma döngülerini simüle edebilen birinci sınıf bir motor test tesisi tarafından desteklenmektedir.

Dolayısıyla, makinenizin boyutu ne olursa olsun, Perkins size uygun bir motora sahiptir. Şık ve ultra kompakt 400 Serisinden (0,5 litre) güçlü 2800 Serisine (18,1 litre) kadar her motor, her düğümde en verimli gücü sağlayacak şekilde optimize edilmiştir.

Motorların ötesinde uzmanlık

Hedeflerinizi anlamaya ve onlara ulaşmanıza yardımcı olmaya kendimizi adadık. Bu nedenle, arıza süresini en aza indirmenize ve gelirinizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmak için motorun ötesine geçen küresel hizmet ve destek sunuyoruz.

İster prototip ister tam olarak doğrulanmış donanım olsun, üretimin hangi aşamasında olursanız olun, taleplerinizi karşılayan gerçekten özelleştirilmiş bir çözüm oluşturmak için sizinle yakın işbirliği yapıyoruz. Ürün tanıtım döngüsünden tedarik zincirine ve satış sonrası  desteğe kadar her aşamada sorunsuz geçiş sağlamak için işinizle kolayca entegre olmak için özenle çalışacağız . 

85 yılı aşkın bir süredir Perkins, yüksek performanslı dizel motorların tasarımı ve üretiminde sahaya liderlik etmektedir.

.5 ila 36 litre motor aralığı ile Perkins motorlar, dünya çapında beş binden fazla farklı uygulamaya güç sağlar. Ve bunların hepsi, her yerde aynı titiz süreci ve kalite standartlarını takip eden küresel üretim tesisleri ağımız sayesinde. Peki tüm bunlar neden önemli?

Çünkü dünyanın neresinde olursanız olun – Büyük Britanya’dan Çin Seddi’ne ve bunların arasındaki her yerde – başarınız düşünülerek üretilmiş bir motor alacağınızdan emin olabilirsiniz. 

Durum çalışmaları

MOTOR

 • PERKİNS® 403J-E17T
 • PERKİNS® 404J-E22T
 • PERKİNS® 404D-22 / T
 • PERKİNS® 904J-E28T
 • PERKİNS® 904D-E28T
 • PERKİNS® 1204E-E44TA
 • PERKİNS® 1204E-E44TTA
 • PERKİNS® 403D-15
 • PERKİNS® 404D-22
 • PERKİNS® 1204F-E44TA IOPU
 • PERKİNS® 2206D-E13TA
 • PERKİNS® 403D-11
(Visited 81 times, 1 visits today)