New Holland İş Makineleri Yedek Parçaları

New Holland İş Makineleri Yedek Parçaları

New Holland İş Makinaları Parçaları fiyatları 2021 2022 ve fiyat listesi katalogu istanbul İHTİYAÇLARINIZ İÇİN DOĞRU

New Holland Agriculture, CNH Industrial tarafından üretilen dünya çapında bir tarım makineleri markasıdır. Vikipedi

Birçok iş operasyonunun, sadece dökme malzemeyi taşımaktan çok daha fazlasını yapmak için çok yönlülük sunan bir yükleyiciye ihtiyacı olacaktır. Tipik alternatif uygulamalar arasında tesviye ve tesviye, gövdeler ve beton sütunlar gibi ağır eşyaları alma yeteneği artı malzemeleri veya öğeleri yerine veya dışına itmek için çekiş ve güce sahip bir traktör ünitesi yer alacaktır. 4’ü 1 arada kovaya sahip bir bekolu yükleyici, bu olağanüstü performansı yalnızca tek bir ataşmanla sunacaktır. 6’sı 1 arada bir kova seçtiğinizde, ayarlanabilir palet çatallarını aşağı çevirme seçeneğiniz vardır, özel bir araca ihtiyaç duymadan paletli yükleri taşımak için idealdir. Beko, kazı, su yolu temizliği, hendek açma ve diğer talepleri karşılamak için çok çeşitli kova seçenekleriyle donatılabilir. Sondaj deliği deliciler, hidrolik kırıcılar ve sayısız diğer aletlerin tümü takılabilir. Hem standart hem de teleskopik kepçenin devasa 6529 mm’ye kadar olan uzun menzili, birçok geleneksel özel ekskavatör ile karşılaştırılabilecek uzun erişim ve kazma derinliği sağlar. Buna, yeni bir ısıtmalı koltuk ve kabin tavanında on adede kadar LED lamba ve dış yan lambalar içeren yeni revize edilmiş kabini ekleyin, New Holland bekolu yükleyiciyle performanstan ödün vermez

New Holland İş Makineleri Parçaları

DAHİLİ ÇOK YÖNLÜLÜK

New Holland bekolu yükleyiciler, yükleme, tesviye, kapma, kaldırma, kazma, kazma, dikme, sondaj deliği açma ve liste devam eden çok yönlü seçiminizdir. Tarımdan bahçeciliğe, peyzajdan drenaj ve sulamaya kadar çeşitli işletmeler çok yönlü ve uygun maliyetli ekipmana ihtiyaç duyar. Bir bekolu yükleyici ile, yükleyici ve bekolu özellik seçenekleri vardır. Dört tekerlekten çekiş sistemi B115 C, çeviklikten ödün vermeden zorlu koşullarda güçlü performans sunar. Giriş seviyesi B100 C modelleri ekonomiktir, ancak çok çeşitli ihtiyaçlara uyacak şekilde yüksek standartta bir spesifikasyona sahiptir. Seçilmiş New Holland Tarım bayileri aracılığıyla temin edilebilen en yeni C serisi bekolu yükleyici, hiçbir zaman işten mahrum kalmayacak bir yatırımdır.

New Holland Agriculture, CNH Industrial tarafından üretilen dünya çapında bir tarım makineleri markasıdır. New Holland tarım ürünleri arasında traktörler, biçerdöverler, balya makineleri, yem biçerdöverler, hasat, kendinden itmeli pülverizatörler, biçerdöver araçları, tohum ekme ekipmanları, hobi traktörleri, yardımcı araçlar ve aletler ve üzüm biçerdöverler bulunmaktadır.

Orijinal New Holland Machine Company, 1895’te New Holland, Pennsylvania’da kuruldu; 1947’de Sperry Corporation, daha sonra 1986’da Ford Motor Company ve 1991’de FiatAgri tarafından satın alındı. 1999’da New Holland, çoğunlukla Fiat Industrial’a ait olan bir CNH Global markası oldu. 29 Eylül 2013 tarihinde, CNH Global N.V. ve Fiat Industrial S.p.A., Hollanda’da yerleşik bir şirket olan CNH Industrial N.V. ile birleştirildi. Fiat Endüstri hissedarları, her Fiat Endüstri hissesi için bir CNH Endüstri ortak hissesi aldı ve CNH Global hissedarları, her bir CNH Global ortak hissesi için 3.828 CNH Endüstri ortak hissesi aldı. CNH Industrial N.V. daha sonra hem New York Menkul Kıymetler Borsası, hem de İtalya Borsasında (Mercato Telematico Azionario) listelenmiştir.

New Holland ekipmanı tüm dünyada üretiliyor; Mevcut idari merkezler İtalya’nın Torino kentindedir. New Holland, Pennsylvania’da markanın Kuzey Amerika’daki merkez ofisi olarak hizmet veriyor ve dünyanın en büyük saman araçları üretim tesisinin evidir. Küresel olarak yayılmış 18 tesis ile Amerika, Asya ve Orta Doğu’daki altı ortak girişimin yanı sıra, şirket dünya çapında 170 ülkede hizmet vermektedir.

Son yıllarda, firma ürünleri, tasarımları ve yenilikçi özellikleri için birçok ödül aldı. Son zamanlarda, New Holland, hidrojenle çalışan bir traktör çiftçisinin yenilenebilir kaynaklardan enerji üretebildiği NH2’yi sundu. New Holland ayrıca, ABS Süper Yönlendirme sistemi, Opti Fan Sistemi, Intellifill sistemi ve diğerleri gibi ürünlerinde özel inovasyon için ticari markalara sahiptir.

New Holland TX34 hasatı kanola topluyor

New Holland tarihi, birleşen ve birleşen dört tarımsal markanın toplamı ve entegrasyonu oldu: Ford, Fiat Trattori, Claeys ve New Holland.

New Holland, 1895 yılında New Holland, Pennsylvania’da Abe Zimmerman tarafından kuruldu ve etrafındaki çiftçi topluluğuna yardım etmek için yem fabrikası da dahil olmak üzere tarım ürünleri üretiyordu (New Holland Machine Company). 1947 yılında, şirket Sperry Rand Corporation’ın devralması nedeniyle adını Sperry New Holland olarak değiştirdi. Aynı yıl, saman biçme makinasının kullanıma sokulmasıyla saman hasadı teknolojisinde büyük bir atılım yaptı. 1964 yılında Sperry New Holland, Claeys’e büyük ilgi gösterdi.[4]

Claeys, 1906 yılında Belçikalı bir tamirci olan Leon Claeys tarafından kurulmuştur. Bu firma harman makineleri üretmeye başladı ve 1909’da Belçika’nın Zedelgem kentinde, New Holland’daki tesislerden birinin hala hasat ürünleri ürettiği bir fabrika kurdu. 1960’lara gelindiğinde, Claeys, Avrupa’nın en büyük birleşik üreticilerinden biriydi.

1975 yılında, Sperry New Holland bugün hala kullanılan başarılı bir teknoloji olan dünyanın ilk çift rotorlu kombinasyonunu sundu. 1980’lerde Fiat, 1870’de kurulan ve 1835’te Batı Fransa’daki sabit harmancıları çiftçilere tanıtan Fransız bir şirket olan Braud’u satın aldı. 1975’te, Braud ilk üzüm hasat makinesi olan 1020’yi piyasaya sürdü. Bu, Braud 1014 ile daha da geliştirildi. Bağ tarihinde en çok satan üzüm hasat makinesi, dört yıldan daha az bir sürede 2000’den fazla ünite satıldı.

Ford New Holland’ın satın alınmasıyla New Holland küresel bir tam hat üreticisi haline geldi ve entegrasyon işlemi, markanın 1996 yılında Orlando, Florida’daki dünya çapındaki kongresinde resmi olarak başlatılmasıyla tamamlandı.

Fiat’ın mülkiyeti altında New Holland N.V. ve Case Corporation 1999’da birleşerek CNH’i doğurdu. Antitröst politikaları nedeniyle, New Holland, Laverda ve Versatile traktör fabrikasını Winnipeg, Manitoba’da elden çıkarmak zorunda kaldı.

1993 satın alımının ardından, 1990 yılında Ford Motor Company ile Mexican Quimmco Group arasında imzalanan ortak girişim New Holland şirketine devredildi. 1999 yılında şirketin ismi CNH de México olarak değiştirildi.

New Holland Fiat Hindistan Pvt. (daha önce New Holland Tractors India (Pvt.) Ltd.), 1996 yılında CNH Global NV’nin% 100 iştiraki olarak kuruldu. Fabrika, Yeni Delhi yakınlarındaki Büyük Noida bölgesinde yer almaktadır.

1998’de New Holland, Polonya’da Płock merkezli bir biçerdöver üreticisi olan Bizon’u satın aldı. Tahıllar, kolza tohumu, mısır, ayçiçeği tohumu ve diğer mahsulleri hasat etmek için makineler tasarladı. Bizon, Polonya biçerdöver pazarının yaklaşık% 60’ını elinde bulundurdu ve Latin Amerika, Pakistan, Belarus ve Ukrayna’da satışlarını artırmaya başladı.

New Holland Türkiye

1998’de New Holland, Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşu olan Koç Holding’e ait olan Türk Traktör ile ortak girişim imzaladı.[8] Ankara merkezli fabrika, Fiat Grubu ile 1967 tarihli önceki ortak girişiminin ardından Fiat traktörlerini üretiyordu. 2011 yılında fabrika, 600 bininci traktörünün üretimini kutladı. 2011 yılında CNH’nin Koç Holding ile ortak girişimi olan TürkTraktör, 600,0000 traktörle New Holland TD 100D’nin üretimini kutladı. New Holland, Birleşmiş Milletler Çevre Programı (UNEP) ve Durban’daki Güney Afrika hükümeti ile ortaklaşa olarak İklim Eyleminin ev sahipliği yaptığı İklim Eylemi Ağı Resepsiyonunun Altın Sponsoru oldu. Ankarada traktörler, motorlar (ortak girişimler) üretilir

  • New Holland b115 CIKMA YEDEK parça
  • NEW HOLLAND Beko Loder YEDEK PARÇA
  • New Holland kepçe Yedek Parça ankara istanbul izmir
  • New Holland b115 çikma YEDEK PARÇA
  • New Holland iş makinaları
  • New HOLLAND LB 115 YEDEK PARÇA
  • New Holland iş Makinaları Yedek Parça
  • New Holland iş makina Yedek Parça
(Visited 84 times, 1 visits today)