Site Loader
Maden Makinaları

Maden Makinaları

Madencilik ekipmanlarının iş makineleri tasarımı ve üretimi, şirketimizdeki en uzun geleneğe sahiptir ve bize bu tür özel ekipmanların geliştirilmesinde zengin bir deneyim sunar. Ostroj’un Çek Cumhuriyeti’nde derin damar madenciliği için en büyük madencilik makinesi üreticisi olmasının nedeni budur.

 Uzun ayak madencilik operasyonları da dahil olmak üzere kömür çıkarma için teknik destekle birlikte anahtar teslim çözümler ve eksiksiz bir ekipman yelpazesi sunabiliyoruz.

 Ekipmanımız arasında elektrikli tavan destekleri , zincirli konveyörler , bantlı konveyörler , kömür pulluk sistemleri , dik / dikey dikiş kesiciler ve bağımsız hidrolik destekler, hidrolik destekler ve silindirler gibi ilgili ekipmanlar ve hidrolik sistemler için diğer bileşenler bulunur. Makineler, en zorlu çalışma koşullarında çalışmak üzere tasarlanmıştır ve hem mürettebatın hem de makinenin kendisinin kömür yüzeyinde tam olarak korunmasını sağlamak için gerekli güvenlik ve izleme ekipmanıyla donatılmıştır. Tasarıma bağlı olarak ekipman 0,6 m’den 6,0 metreye kadar olan kömür damarlarında ve 110 ° ‘ye kadar dikiş eğim açılarında kullanılabilir.

 Şirketimiz, mevcut sistemleri sürekli iyileştirmeye ve yeni ekipman geliştirmeye büyük önem vermektedir. Maden Makinaları Bölümündeki deneyimli tasarımcı ekibimiz, en titiz müşterilerin bile ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

 Ostroj as şu anda 4 kıtada faaliyet gösteren ekipmanlarıyla büyüyen bir şirkettir. 2012’deki son başarılar arasında Rusya Kemerovo bölgesine ve Meksika’ya iki tam uzun ayak sistemi (elektrikli tavan destekleri, zincirli konveyörler, kesici, elektrikli ekipman ve bir hidrolik pompa ünitesinden oluşan), Ukrayna’ya alçak dikiş siperleri ve yüzlerce elektrikli Rusya’daki Vorkuta’ya çatı destekleri ve birkaç zincirli konveyör.

2013 yılında Türkiye’de 40 dereceden 110 dereceye kadar eğimli yüzeyde çalışmak üzere tasarlanmış dik dikişli uzun ayak sistemi ve Rusya’da Vorkuta’da 250 çatı desteği faaliyete geçmiştir.

(Visited 1 times, 1 visits today)

Post Author: is makineleri