Site Loader
Maden Makinaları Kurumsal

Maden Makinaları Kurumsal

Mega madencilik projeleri, farklı bir ölçekte üretkenlik ve ton başına maliyet gerektirir. Açık ocak madenciliği projeleri, büyük hacimlerde aşırı yük ve mineral kazanmak için yüksek değerli makineleri ve en iyi teknolojiyi kullanır. Filo optimizasyon ekibimiz, projeniz için en uygun maliyetli çözümleri belirlemenize yardımcı olur. Sonuç, doğru iş için doğru makineye sahip olmanızdır.

Size mükemmel makineyi sunmak için dünyanın dört bir yanındaki Komatsu tesislerinden en iyi teknolojileri sağlıyoruz. Yükleme kepçesi ve beko seçeneklerine sahip süper büyük Ekskavatörler – PC1250, PC2000 ve PC3000 – tutarlı bir şekilde yüksek üretim ve çalışma süresi için Komatsu’nun itibarını yaşatır.

Komatsu’nun Arazi Araçları – HD785 ve HD465 – yüksek verimlilik standartlarını belirleyen ve az bakım gerektiren süper iş makineleridir. L&T, işletme maliyetlerini düşürmeye yardımcı olmak için Hindistan madencilik endüstrisine devasa 830E Elektrikli Damperli Kamyonu da getirdi.

İş makinaları ayrıca, kanıtlanmış performansa ve olağanüstü güvenilirliğe sahip, Rippers ve büyük Tekerlekli Yükleyiciler ile donatılmış sağlam Komatsu Dozerler de tedarik etmektedir.

(Visited 1 times, 1 visits today)

Post Author: is makineleri