Link Belt İş Makineleri Yedek Parçaları

Link Belt İş Makineleri Yedek Parçaları

Link-Belt Cranes, iş makineleri teleskopik ve kafes bomlu vinçler konusunda uzmanlaşmış ağır inşaat ekipmanları geliştiren ve üreten bir Amerikan sanayi şirketidir. Link-Belt, merkezi Lexington, Kentucky’de bulunmaktadır ve Japon konglomerası Sumitomo Heavy Industries’in bir yan kuruluşudur. Vikipedi

Link Belt İş Makineleri Yedek Parçaları
 • Engebeli arazi
 • Teleskopik Kamyon
 • Kamyon Arazisi
 • Tüm araziKafes
 • Tarayıcılar
 • Teleskopik Tarayıcılar

Link-Belt Cranes, merkezi Lexington, Kentucky’de bulunan teleskopik ve kafes bomlu vinçlerin tasarımı, üretimi ve satışında liderdir.

Son on yılda, dinamik ve yüksek odaklı bir Bağlantı Kayışı, sürekli iyileştirme ve çalışanların güçlendirilmesine odaklanarak vinç tasarımında ve ürün kalite standartlarında pazar lideri olarak ortaya çıktı.

Tesisler

Link-Belt’in dünya çapındaki operasyonlar için ana üretim üssü ve merkezi, Lexington, Kentucky’deki 770.000 m2 üretim tesisidir. Son on yıldaki büyük genişleme planları ve sürekli iyileştirme felsefeleri ile bu kolaylık, Kuzey Amerika’daki en modern vinç tesisi olarak ortaya çıktı.

 • Melvin Porter, İcra Kurulu Başkanı / Başkan
 • Bill Stramer, Kıdemli Başkan Yardımcısı – Pazarlama, Satış ve Müşteri Desteği
 • Sandy Hammonds, Finans Direktörü / Finans Başkan Yardımcısı
 • Paul Culler, Başkan Yardımcısı – Üretim
 • Richard Shultz, Başkan Yardımcısı – Mühendislik
 • Anita Neace, Direktör – İnsan Kaynakları

Operasyonlar

Link-Belt, 1994 yılından bu yana, şirket çapında yalın üretim felsefesine geçiş yapmak için milyonlarca dolarlık sermaye iyileştirmelerine ek olarak, üniversite kurslarına ve kurum içi eğitime büyük insan kaynağı saatleri yatırdı. SQCDE’nin çalışma ilkeleri (güvenlik, kalite, maliyet, teslimat ve çevre) uygulandı ve tüm süreçlerin her aşamasında uyuldu.

Link-Belt’in üretim sistemi, Toyota’nın Kentucky Üniversitesi Robotik ve Endüstri Merkezi’ndeki ileri düzey kurs müfredatının bir parçası olan yalın üretim sistemine göre modellenmiştir.

Çevresel

Uzun süredir devam eden çevre uygulamaları, Ekim 2011’de ISO 14001 çevre yönetimi sertifikası ile onaylandı. Buna ek olarak, Uzman Taşıyıcılar ve Donanım Derneği (SC&RA), Link-Belt’i 2012 ve 2018 Çevre Ödülü ile ödüllendirdi. Link-Belt, kendi mülkünden kapsamlı veriler toplayarak ve yaygın çalışan katılımını entegre ederek çevreye önemli, uzun vadeli taahhütlerde bulunmuştur.

Daha da ileri giderek, Link-Belt bu sürecin ivmesini, işin her yönünü – hem yönetimi hem de üretimi etkileyen sürekli iyileştirme hedefleri ve hedefleri geliştirmek için kullandı. Uzun süredir devam eden uygulamalar ve yenilenen, daha agresif bir taahhüt sayesinde Link-Belt, çevrenin korunmasına olağanüstü katkılarda bulunmuştur.

Kalite

Link-Belt, dünya çapındaki müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan kaliteli ürünlerin tasarımı, üretimi ve servisine kendini adamıştır. Link-Belt, sürekli kalite iyileştirme, ISO 9001 ilkeleri ve kalite vizyonunu destekleyen yerleşik değerler üzerinde çalışır. Bu ilkeler, israfta azalma, şirket kaynaklarının daha iyi kullanılması ve çalışan ve müşteri memnuniyetinin artmasıyla sonuçlanır.

75RT Hawaii Kıyısında Yaşam Boyu Bronz Balinaları Kaldırdı

2019’un başlarında, Kamehameha Okulları (KS), Hawaii’nin O’ahu adasındaki Nānākuli’de 10,9 milyon dolarlık Kalanihoʻokaha Cope Toplum Öğrenme Merkezi’nin (Cope Merkezi) inşaatına başladı. 631 m2 Cope Center 2020 yazında açıldı ve dışarıya açılabilen büyük bir çok amaçlı alana sahip. Dış cephede iki gerçek boyutlu kambur balinanın bakır heykelleri bulunuyor. Kapolei, Hawaii’deki Prometheus İnşaat, bakır bölümleri bir araya getirmek ve kaldırmak ve yeni toplum merkezine yerleştirmek için harcanan zamanı bağışladı. Yerinde bir kez kaynak yapıldığında, en büyük bakır balina 13,7 m uzunluğundadır ve 3,000 libre ağırlığındadır. (1360 kg).

“Balinaların Başa Çıkma Merkezi’nin duvarına kaldırılması ve yerleştirilmesi zor bir işlemdi çünkü çevre düzenlemesi ve kaldırımlar zaten kurulmuştu ve Link-Belt 75RT’nin 80 ft. (24,3 m) yarıçaptan yukarı kalkmasını gerektiriyordu” dedi Prometheus İnşaat Başkan Yardımcısı Cliff Tillotson.

Yerel Link-Belt vinç distribütörü Doc Bailey Cranes & Equipment, Inc., asansör için yeni 75 tonluk (70-mt) 75 | RT engebeli arazi vincini teklif etti. Tillotson, “Bu harika projeyi mümkün kılmak için Nānākuli topluluğuna verdikleri cömert destek için Doc Bailey Cranes and Equipment’daki herkese Mahalo,” dedi.

Kohola Ola (Barış İçin Balinalar) adlı bu sembolik sanat projesi, Muthukumaru Sooriya adlı yerel bir bakır sanatçısının vizyonu ve ilham kaynağıdır. Oahu adasındaki yüzlerce öğrenci, evrensel insan iyi niyetinin birleştirici mesajıyla bu nefis balina heykellerini elle dövdü, ”dedi Tillotson.

ACT: Mountain Crane manzaralı kirişli kaldırma işlemini tamamladı

Göre Amerikan Vinç & Ulaştırma , Cascade Köprüsü ve Dağ Vinç hemen batısında Ashton, Idaho Yılan Nehri üzerine bir köprü projesi için asansörler tamamlıyoruz. Proje, mevcut köprünün aşağısına yeni prekast beton kirişlerin montajını ve ardından mevcut köprünün kaldırılmasını içermektedir.

Mountain Crane’in Idaho bölümünün arkasındaki baba-oğul ikilisi Ryan ve Chandler Bingham, 105 fit uzunluğunda ve 90.000 pound ağırlığında 20 prekast beton kiriş kurmakla görevlendirildi. Dört açıklıklı tüm kirişler bir inşaat köprüsünden kuruldu. Her kiriş, iki Link-Belt kafes paletli vinç, 300 tonluk bir 348 H5 paletli ve 110 tonluk bir 218 HSL paletli tarafından yerine yerleştirildi.

Link-Belt 348 H5 sol mürettebatı için her iki tarafta iki inç güverte alanı olan geri çekilmiş yan çerçeve çizelgesini kullanma. Bingham, en zor seçimin batıdaki ilk köprü açıklığı olduğunu söyledi. Mountain ekibi, her iki makine arasında prekast kirişi dikkatlice örmek zorunda kaldı.

(Visited 40 times, 1 visits today)