Hitachi İş Makineleri Yedek Parçaları

Hitachi İş Makineleri Yedek Parçaları

Hitachi iş makinaları Yedek Parçaları Hitachi Construction Machinery, Hitachi’ye ait, fiyatları ve fiyat listesi 2021 2022 katalogu istanbul Japonya’nın Taitō şehrinde bulunan global bir iş makineleri üreticisidir. Hitachi Construction Machinery Co., Ltd. 1970 yılında kuruldu ve Japonya’nın ilk mekanik ekskavatörünün üretimine katıldı. Vikipedi HITACHI

Üretken bir çevre ve müreffeh şehirleri gelecek nesillere aktarmak. Hitachi Construction Machinery Group, konforlu yaşam alanları yaratmaya yardımcı olur.

Hitachi İş Makineleri Yedek Parçaları

Hitachi İnşaat Makineleri Grubu’nda, hoş yaşam alanları sağlayan tatmin edici arazi ve topluluklar inşa etmede mümkün olan en büyük rolü oynayacağız. Bu hedefi gerçekleştirmek amacıyla kurumsal felsefemizi, yönetim tarzımızı ve eylem yönergelerimizi oluşturduk ve Gruptaki tüm personel, işte çalışırken bunları her zaman anlar ve paylaşır.

Zengin yaşam alanları yaratmak için birleşerek onları daha konforlu, gelişmiş ve verimli kılan “makine” nin ve “insan” ile “iş” arasındaki sinerjinin evriminde aktifiz.

 • Hitachi Yedek Parça Kataloğu
 • Hitachi iş makinası yedek parça
 • Hitachi ekskavatör Yedek Parça ANKARA
 • Hitachi El Aletleri Yedek Parça
 • Hitachi Yedek Parça İstanbul
 • Hitachi iş Makinaları yedek parça İstanbul
 • Hitachi kova tırnağı
 • Ekskavatör tırnak fiyatları

Hitachi Orijinal Alt Araçlarını neden kullanmalısınız?

Hitachi Orijinal Alt Araçları, onlarca yıllık mühendislik uzmanlığı kullanılarak geliştirilmiş yüksek kaliteli ve güvenilir bileşenlerdir.

En zorlu koşullar altında test edildiklerinden, aşırı streslere dayanabilirler ve ekskavatörünüze üstün bir performans sağlarlar.

Hitachi makineleri için özel olarak tasarlanmış ve mühendisliği yapılmış olup, size gönül rahatlığı sağlar.

HCME Avrupa Parça Deposundan temin edilirler, yerel bayiniz tarafından hızlı teslimat için mevcutturlar.

Yenilikçilik

Müşterilerimize yeni değer yaratan teknoloji, ürün ve hizmetleri sürekli geliştiriyor ve sağlıyoruz.

Sürdürülebilirlik

Karlı operasyonları sürdürürken, çevre ile uyum içinde kalarak ve kültürel faaliyetlere katılarak, toplumla simbiyotik bir birliktelik için çabalayarak “sağduyulu bir kurumsal vatandaş” olarak hareket ederiz.

Hitachi 2 Orijinal Parçalar ve Seçilmiş Parçalar

Eski bir ekskavatörün alt takımını değiştirmeniz veya onarmanız gerekirse, iki yüksek kaliteli ve uygun maliyetli seçenek arasından seçim yapabilirsiniz – Hitachi 2Genuine ve Hitachi Select Parts.

Her iki seçenek de yeni Hitachi Orijinal Parçalarından daha ucuzdur ancak güvenilirlik ve dayanıklılık açısından aynı yüksek standartlara göre test edilmiştir. Aynı zamanda Hitachi Orijinal Parçaları gibi üretici garantisi ile birlikte gelirler ve size içinizin rahat olmasını sağlar.

Hitachi 2Genuine ve Select Parts hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen yerel bayinizle iletişime geçin.

Ürün:% s

 • Mini Ekskavatörler
 • Mini Tekerlekli Yükleyiciler
 • Hidrolik Ekskavatörler
 • Tekerlekli yükleyiciler
 • Yol Yapım Makinaları
 • Büyük Hidrolik Ekskavatörler / Ultra Büyük Hidrolik Ekskavatörler
 • Sert Damperli Kamyonlar
 • Çift Kollu Çalışma Makinesi

Mini Ekskavatörler

Mükemmel çalışabilirlik ile çeşitli sahalarda iş verimliliğini artırmak

Dünya çapında kentleşmenin ilerlemesi nedeniyle kapalı alanlarda çalışma artmaktadır.
Hitachi Mini Ekskavatörler, sınırlı alanlarla gerekli işlenebilirlik düzeyini idare eden kompakt gövdeler arasında bir denge kuran ve şehir içi yollarda, su işleri ve ev inşaatlarında yeteneklerini gösteren ürünlerdir.
Hitachi Mini Ekskavatör ataşmanları, kazı çalışmalarına ek olarak, tarım ve ormancılıktan peyzaj, hayvancılık, yıkım ve kar temizlemeye kadar çeşitli çalışma alanlarına uyarlanabilir.
Çevre dostu ürünlere yüksek talebin olduğu Avrupa ve Japonya için Hitachi Construction Machinery, müşterilerin ticari faaliyetlerinin çevre üzerindeki etkisini azaltmalarına yardımcı olmak için her pazara hitap eden elektrikli mini ekskavatörler geliştirdi.

Mini Tekerlekli Yükleyiciler

Her mevsimde ve çeşitli durumlarda çalışmak

Hitachi Mini Tekerlekli Yükleyiciler, rahat çalışabilirlik özelliğine sahiptir ve iş verimliliğini artırırken, kompakt gövdeler verimli yükleme işi sağlar.Kar temizleme, endüstriyel atık bertarafı, hayvancılık ve ormancılık çalışmalarına ek olarak, kargo paletlerinin yüklenmesi ve boşaltılması için palet çatalları da dahil olmak üzere çeşitli durumlarda parlayan özellikler sunuyoruz.
Bu teklifler arasında, kar kaldırma özelliklerine sahip Hitachi Mini Tekerlekli Yükleyiciler, mağaza otoparkları, evlerin etrafı, tarım arazileri ve halka açık yollara bağlanan tarım yolları gibi sınırlı alanlarda kar kaldırma için idealdir.
Yükleme ve taşıma gibi temel görevler, ataşman değiştirilerek gerçekleştirilebilir ve kar kaldırma özelliklerine sahip Mini Tekerlekli Yükleyicilerimiz, her mevsim çok yönlü kullanım sunarak müşterilerden büyük övgü kazanmaktadır.

Hidrolik Ekskavatörler

Yüksek güvenilirlik ve mükemmel çalışabilirlik ile gelişmiş üretkenlik ve güvenliğe katkıda bulunmak

Hitachi, Ltd., Japonya’nın tamamen yerli teknolojilerle yapılan ilk hidrolik ekskavatörü olan UH03’ü geliştirdiği 1965 yılından bu yana (Japonya Makine Mühendisleri Derneği, Makine Mühendisliği Miras Listesi No. 48), Hitachi Hidrolik Ekskavatör, Hitachi İnşaat Makinelerinin amiral gemisi ürünü olmuştur yüksek güvenilirlik ve üstün çalışabilirlik peşinde koşmaya devam etmiştir.

Ayrıca Hitachi ICT Hidrolik Ekskavatörler, Hitachi Construction Machinery tarafından geliştirilmiş tescilli bir makine kontrol özelliği olan Solution Linkage® Assist ile donatılmıştır. Bu özellik, bir GNSS * alıcısından elde edilen makine konum bilgilerine ve kepçenin ucundan üç boyutlu bilgilere dayanan tasarım parametrelerine uygun olarak makinenin ön bölümünün (bom, kol, kepçe) yarı otomatik kontrolünü gerçekleştirir.
Hedef çalışma yüzeyini fazla kazmadan verimli çalışmayı mümkün kılan Hitachi ICT Hidrolik Ekskavatörleri sağlayarak, işgücü sıkıntısı ve deneyimli operatörlerin azalması ortasında iş kalitesinin korunmasına yardımcı oluyor ve üretkenliğin ve güvenliğin artmasına katkıda bulunuyoruz.

Ayrıca, hidrolik sistemlerimizi ve diğer şirket içi teknolojilerimizi One Hitachi girişimleri ve açık inovasyona dayalı otomotiv teknolojileriyle birleştirerek, müşterilere daha düşük yönetim maliyetleri için yakıt verimliliğini artırırken çalışabilirliği koruyan bir Hitachi Hibrit Hidrolik Ekskavatör serisi sunabiliyoruz. ve çevresel etkiyi azaltmaya yardımcı olur.

Tekerlekli yükleyiciler

Daha düşük yakıt tüketimi ile birlikte daha iyi çalışabilirlik ve çalışma hızı arayışında geniş bir ürün yelpazesi sunar

Hitachi tekerlekli yükleyiciler 1.1 ila 6,8 m kepçe kapasiteleri sunan bir kadro ile, taş ocağı ve maden yükleme işlemlerinde kullanılan 3 .
Ayrıca kar temizleme, endüstriyel atık bertarafı, hayvancılık ve ormancılık gibi çok çeşitli işletmelerde de kullanılıyor ve insanların yaşamlarını destekliyorlar.
Rahat çalışabilirlik ve yüksek çalışma oranlarına ek olarak Hitachi Tekerlekli Yükleyiciler, karakteristik olarak yakıt tüketimini azaltmak için tasarlanmış bir dizi teknoloji ile donatılmıştır.
Örneğin, Aktif Motor Kontrol Sistemi, mekanik hareketi anında belirlemek ve buna göre motor devrini kontrol etmek için tekerlekli yükleyicide birden fazla konuma monte edilmiş sensörleri kullanır.
Bu, operatöre yardımcı olur ve yakıt tasarrufu sağlamak için daha az boşa harcanan operasyonlara olanak tanır.
Ayrıca, daha fazla çalışma alanı sunan ve bakım kolaylığını artıran geniş bir şekilde açılan motor kapakları kullanıyoruz.

Yol Yapım Makinaları

Optimum işletim performansının peşinde koşmak ve çalıştırılabilirliği ve güvenliği artırmak

Hitachi Construction Machinery, yol yapımında ve asfaltlama işlerinde kullanılmak üzere bir yüzeyin sıkıştırılmasını ve yayılmasını gerçekleştiren bir dizi yorgun silindir ve titreşimli silindir sunar.
Hitachi Yol İnşaat Makinelerinde optimum çalışma performansını takip ediyoruz. Operatörler, ekipmana yerleştirilen hareket yüküne göre çalışma durumunu anında belirleyen ve verimli bir durum sağlamak için pompayı ve motoru otomatik olarak kontrol eden Aktif Motor Kontrolünün dahil edilmesiyle gelişmiş çalışabilirliğin tadını çıkarır.
Ayrıca, saha güvenliğini artırmaya yardımcı olmak için engel tespit ekipmanının bir makinenin arkasına takılmasına izin veren ürünler de sunuyoruz.
Ekipmanın algılama menziline bir kişi veya engel girdiğinde, operatörü ve yakındaki işçileri tehlikeye karşı uyarmak için dönen ışıklar ve sesli uyarı ile bir uyarı verilir.
Makineler için önleyici bakım ve yönetimi desteklemek için ICT ve IoT teknolojileri de kullanılır.
Ekipmanın çalışma konumu ve bakım geçmişi gibi bilgiler, şantiyeden uzak bir yerde kontrol edilebilir.
Ekipmana takılı bir sensörden makinenin durmasına neden olabilecek bilgiler algılandığında, bir müşterinin akıllı telefonuna veya PC’sine otomatik olarak bir acil durum raporu gönderilebilir.
Makinenin devre dışı kalmasının azaltılması, müşterilerin yaşam döngüsü maliyetlerini azaltma zorluğunun üstesinden gelmelerine yardımcı olur.

Büyük Hidrolik Ekskavatörler / Ultra Büyük Hidrolik Ekskavatörler

Çeşitli tesislerde üretkenliği artırmaya yardımcı olmak için muazzam güçten yararlanma

Müşterilerin üretkenliği artırmalarına yardımcı olmak için önemli bir güç kullanan Hitachi Büyük Hidrolik Ekskavatörler genellikle şantiyede kullanılır ve sökme, tarama veya kargo elleçleme için değiştirilebilen bir ön bölüme (kol, bom, ataşman) sahiptir.
Hitachi Ultra-büyük Hidrolik Ekskavatörler, dünya çapında büyük açık maden ocaklarının çeşitli ortamlarında istikrarlı çalışma sunmak için güvenilirlik ve dayanıklılık taleplerini karşılar.
Bu ürünler aynı zamanda gemilerde de donatılmıştır ve tarama, ıslah, denizcilik inşaat mühendisliği işlemlerini gerçekleştirmek için kullanılır.
Hitachi Construction Machinery, 1979’da 159 ila 173 ton çalışma ağırlığına sahip hidrolik ekskavatörler geliştirdiğinden, daha da büyük boyutlar için müşteri taleplerine yanıt vermeye devam ederek 1987’de 328 ton çalışma ağırlığına sahip EX3500 Ultra Büyük Hidrolik Ekskavatörlerin geliştirilmesiyle sonuçlandı. .
Bugün, dünyada en yüksek oranlardan 800T bir işletim ağırlığını sahiptir ve 40m kepçe kapasitesine sahiptir EX8000 sunuyoruz 3 . EX8000, dünyanın dört bir yanındaki madenlerde çalışıyor.
Kısa stroklu elektronik kolların kullanılması gibi yeniliklerle, günde 20 saatten fazla çalışan şantiyelerde operatörlerin yorgunluğunu azaltmak için daha iyi çalışabilirlik ve iç konforu da hedefledik.

Sert Damperli Kamyonlar

Gelişmiş araç kontrolü ile dengeli çalışma. Çevresel etkiyi ve maliyetleri azaltmaya yardımcı olur

Hitachi Sert Damperli Kamyonlar, dünya çapında büyük ölçekli madenlerde kazılan kaynakları verimli bir şekilde taşımak için geliştirilmiştir. Bunların arasında EH5000AC-3, Japonya’daki en büyük yükleme kapasitelerinden birine sahiptir. Motorla çalışan bir jeneratör ile üretilen güç, gelişmiş araç kontrolüyle istikrarlı bir çalışma elde etmek için alternatif bir akım tekerlek motorunu çalıştırırken, bir IGBT invertör kullanan bir kontrol kabini aracılığıyla kontrol edilir.
Güç kaynağını yokuş yukarı yollarda havai kablo beslemesine geçiren, arabalı şarj tipi sert damperli kamyonumuz. Bu, arabasız şarj türünden yaklaşık iki kat daha hızlıdır.
Bakım maliyetlerini ve CO 2’yi azaltarakAzaltılmış motor yükü sayesinde emisyonları, Hitachi Sert Damperli Kamyonlar müşterilerin maliyetleri düşürmesine ve aynı zamanda çevresel etkiyi azaltmasına yardımcı olur.
Bu, Hitachi Construction Machinery’nin uzun yıllar boyunca geliştirdiği üretim teknolojilerinin ve Hitachi Group’un yüksek hızlı vagonların üretiminde ve sosyal altyapının geliştirilmesinde rafine edilmiş ileri teknolojilerinin sonucudur.

Çift Kollu Çalışma Makinesi

Hidrolik ekskavatörün tarihini değiştirmek için robot teknolojisinin zorluğunun üstesinden gelmek

2005 yılında Hitachi Construction Machinery, iki kollu bir hidrolik ekskavatöre dayalı bir makine olan ASTACO’yu geliştirdi. Ayırt edici formu onu hem çocuklar hem de yetişkinler arasında popüler hale getirdi.
İki kola sahip olması, makinenin bir nesneyi tutarken çekme, bir nesneyi tutarken kesme, uzun nesneleri bükme gibi işlemleri gerçekleştirmesine olanak sağlar. Bu özellik, ASTACO’nun afet kurtarma ve yıkım işleri dahil olmak üzere çeşitli alanlarda çalışmasına izin verir.
2012 yılında Hitachi İnşaat Makineleri, bugüne kadar yapmış olduğu araştırmayı kullanarak ASTACO NEO ZX135TF-3’ü üretti. Bu, daha geniş bir yelpazede çalışmayı mümkün kılan daha güçlü ve çok yönlü bir iki kollu makinedir.
Ardından 2018’de Hitachi Construction Machinery, dört ayaklı bir paletli sistem kullanan bir konsept makine geliştirdi. Bu, eğimli veya engebeli zeminler gibi makine gövdesini düz tutmanın zor olduğu koşullarda dengeli çalışmayı sağlar.
“Makinelerin” evriminde aktif olma ve zengin yaşam alanları yaratmak için birleşen “insan” ve “iş” arasındaki sinerji, onları daha konforlu, son derece gelişmiş ve verimli hale getirme kurumsal felsefemiz altında,
Hitachi İnşaat Makinaları peşine düşmeye devam edecek. inşaat makinelerinin gelecekteki olasılıkları ve robotik geliştirmenin zorluğunun üstesinden gelinmesi.

Hitachi ekskavatörünüzün veya paletli vincinizin alt takımı hafife alınmamalıdır – onu optimum durumda tutmak hayati önem taşır ve bileşenleri son derece dayanıklı olmalıdır. Hitachi Orijinal Alt Takım kullanmak, makinenizin uzun bir süre boyunca yüksek verimlilik seviyeleri ve düşük çalıştırma maliyetleri ile güvenli ve verimli çalışmasını sağlayacaktır.

Tüm Hitachi inşaat ekipmanlarında olduğu gibi, alt takımlarımız da güvenilir bir performansı garanti etmek için yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. En zorlu koşullar altında test edilirler ve Hitachi makineniz için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir.

(Visited 61 times, 1 visits today)