Site Loader
Bobcat kompakt traktörleri için önden monteli kar püskürtme makinesini tanıttı

Bobcat kompakt traktörleri için önden monteli kar püskürtme makinesini tanıttı

Bobcat, yeni bir önden monteli kar püskürtme makinesiyle yeni kompakt traktör serisinin ataşman serisine ekliyor .

Kar püskürtme makinesi 49 ve 62 inç genişliklerde mevcuttur ve adından da anlaşılacağı gibi, arkadaki 3 noktalı bağlantı yerine traktörün önüne monte edilmiştir. Bobcat, iş makinaları ne kadar kar hareket ettiğine dikkat etmek için koltuğunuzda dönmeniz gerekmediğinden, bu ön montajın daha rahat bir çalışma sağlaması gerektiğini söylüyor.

49 inçlik model Bobcat CT1021 ve CT1025 traktör modelleriyle uyumluyken 62 inç CT2025 , CT2035 ve CT2535 modelleriyle uyumludur . Bu traktörlerde orta güç çıkışı (PTO) tarafından tahrik edilir.

Aletin cıvatalı bir kesme kenarı, iki aşamalı bir üfleyici tasarımı vardır ve karı istediğiniz yere yönlendirmenize izin veren dönen bir hidrolik oluğa sahiptir. Ayrıca bir dizi ayarlanabilir kızak ayakkabısı var. Kaldırımları temizlemek için bunları alçaltabilir veya çakıl alanlarından veya araba yollarından karı çıkarmak için daha yükseğe ayarlayabilirsiniz.

Bobcat, yeni ataşman serisiyle E145, E165 büyük ekskavatör lansmanlarını takip ediyor

Bobcat , son 12 ayda şimdiye kadarki en büyük ekskavatör modellerini 15 tonluk E145 ve 17 tonluk E165’te tanıttı Şimdi şirketin bu büyük makineler için özel olarak tasarlanmış beş yeni ataşmanı var.

Bobcat, yeni ataşman serisiyle E145, E165 büyük ekskavatör lansmanlarını takip ediyor

Yeni takımlar iki kova, iki başparmak ve bir hidrolik hızlı ataşman değiştiriciden oluşur:

Ağır Hizmet Kanal Açma Kovası

24, 25 ve 42 inç genişliğinde gelir.

Ağır Hizmet Tesviye Kovası

Şantiyede malzeme taşımak ve ayrıca hendekleri bitirmek, tesviye etmek, doldurmak veya temizlemek için. Kova, pim veya hızlı ataşman değiştirici ile takılabilir veya başparmağınızla kullanılabilir.

Hidrolik Hızlı Ataşman Değiştirici

Operatörler ataşmanları kabinden değiştirebilir. Bağlayıcı, aletleri takmak ve çıkarmak için bir pimli kavrayıcı tarzı kullanır. Şirket, aynı zamanda güvenlik için tasarlandığını, yalnızca kıvrık bir konumda serbest bırakıldığını söylüyor. Ayrıca yağlama noktası yoktur.

HT Başparmakları

36 ve 42 inçlik kovalar için tasarlanan ana pim başparmakları, özellikle yıkım ve arazi temizleme işleri için yararlı olan 137 derece dönüş sağlar.

Pro-Link Küçük Resimleri

Ayrıca 36 ve 42 inçlik kovalar için tasarlanmış olan bu başparmak, 180 derece dönme sağlar. Bobcat, “Başparmaklar tüm çalışma döngüsü boyunca kovayı takip ederek malzeme alma ve makineye yakın yerleştirmeyi iyileştiriyor” diyor.

(Visited 2 times, 1 visits today)

Post Author: admin