Bobcat İş Makineleri Yedek Parçaları

Bobcat İş Makineleri Yedek Parçaları

Bobcat iş makinaları Mini yükleyici, nokta dönüşlü yükleyici veya mini yükleyici,fiyatları ve fiyat listesi 2021 2022 katalogu istanbul çok çeşitli emek tasarrufu sağlayan aletlere veya ataşmanlara takılabilen kaldırma kolları olan küçük, sağlam çerçeveli, motorla çalışan bir makinedir. Wikipedia

Makinelerimizin ve ataşmanlarımızın performansına, sağlamlığına, rahatlığına ve çok yönlülüğüne güveniyorsunuz. Standartlarınız yeniliğimizi yönlendirir. Sektör lideri olmaktan gurur duyuyoruz ve işinizi dönüştürmeye kararlıyız.

Mini yükleyici, nokta dönüşlü yükleyici veya mini yükleyici, çok çeşitli emek tasarrufu sağlayan aletlere veya ataşmanlara takılabilen kaldırma kolları olan küçük, sağlam çerçeveli, motorla çalışan bir makinedir. 

Bobcat, 50 yıldan fazla bir süredir daha verimli ve etkili çalışmanıza yardımcı olan kompakt ekipmanlar üretmiştir.

Bobcat Kazıcı Yükleyiciler

İşiniz ne olursa olsun – kazma, kanal açma, kırma veya malzeme taşıma (bunlardan birkaçı) – Bobcat Bekolu Yükleyiciler, işi verimli bir şekilde yapacak güce sahiptir.

Bobcat: Bir Zor Hayvan®

Bobcat Company, 50 yıldan fazla bir süredir daha verimli ve verimli çalışmanıza yardımcı olan kompakt ekipmanlar geliştirmiştir. Makinelerimizin ve ataşmanlarımızın performansına, sağlamlığına, rahatlığına ve çok yönlülüğüne güveniyorsunuz. Standartlarınız yeniliğimizi yönlendirir. Sektör lideri olmaktan gurur duyuyoruz ve işinizi dönüştürmeye kararlıyız.

Bobcat İş Makineleri Yedek Parçaları

Bobcat’tan Yeni Nesil R-Serisi B730 Bekolu Yükleyici

Bobcat bekolu yükleyiciler için yeni bir gelişmiş tasarımla tanışın -Bobcat, Orta Doğu ve Afrika’da (MEA) satışa sunulan şirketin ilk nesil B700, B730 ve B750 modellerinin yerine yeni nesil R Serisi B730 bekolu yükleyiciyi piyasaya sürdü . Çeşitli uygulamalar için farklı konfigürasyon seçenekleriyle sunulan yeni R Serisi B730 bekolu yükleyici, inşaat, hizmet, kiralama, yol çalışmaları, yıkım, kazı, atık, geri dönüşüm, peyzaj, tarım ve diğer birçok endüstride kullanım için idealdir.

 • Bobcat yedek parça fiyatları
 • Bobcat Yedek Parça ostim
 • KANUNİ BOBCAT YEDEK PARÇA
 • Bobcat Yedek Parça Ankara
 • Bobcat servisi Ankara
 • Bobcat iletişim

Bobcat bekolu yükleyiciler Ürün Müdürü Gül Nalçacı şunları söyledi: “R-Serisi B730 bekolu yükleyici, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için harika bir yorumlamanın sonucudur ve çok sayıda yeni özellikle zenginleştirilmiştir. Yeni tasarım güçlü ve sezgiseldir, ürüne büyük bir güç katan ağır hizmet formlarında ikonik Bobcat DNA’mız ile enjekte edilmiştir. Artık rakipsiz güç, tahrik ve kontrol seçenekleri kombinasyonuyla herhangi bir iş sahası için tamamen esnek bir çözüm sunuyor. Bobcat Bekolu Yükleyiciyi çalıştırmanın harika bir deneyim olmasını sağlayan kullanışlı özelliklere sahip yepyeni bir kabinle akıllıca tasarlanmış. “
MEA Kazıcı Yükleyici Pazarında Başarılı Bobcat Genişletmesi
Bobcat, MEA’daki nokta dönüşlü yükleyicilerde uzun süredir pazar lideri olarak kabul edilmektedir. Müşteri taleplerine yanıt olarak şirket dört yıl önce bekolu yükleyici pazarına girdi ve bölgedeki pazar payını hızla kazandı, ilk nesil Bobcat makineleri MEA’da birçok ülkede ilk 3 sırayı aldı.

Doosan Bobcat EMEA Orta Doğu ve Afrika Bölge Direktörü Gaby Rhayem şunları söyledi: “Yükleyicilerde 1 numaralı konumumuz ve MEA için fantastik Bobcat bayi ağı kapsamımızla desteklenen ilk nesil bekolu yükleyici serimiz çok başarılı oldu – gururla söyleyebilirim Bizim kategorimizdeki MEA bölgesinde her saniye satılan makinelerin artık Bobcat markalı olduğunu söylemek inanılmaz bir başarı. Ayrıca Covid-19’un getirdiği pazar zorluklarına rağmen 2020’nin ilk yarısını çok iyi geçirdik.

Bobcat olarak, müşterilerimize ihtiyaç duydukları performansı ve yeniliği sağlamaya kararlıyız. Yeni nesil R-serisi B730 bekolu yükleyicimiz tüm bu hedefleri karşılıyor ve pazar payı kazanmamızı ve bölgedeki konumumuzu daha da iyileştirmemizi sağlayacak. ”

Daha Fazlasına Ulaşmanın Gücü
Yeni R-Serisi B730 bekolu yükleyici, en zorlu uygulamalar için gereğinden fazla güç sağlayan, 408 Nm maksimum torka sahip sınıfının en iyisi Perkins 1104C-44T 100 HP motor tarafından desteklenmektedir. Hidroliklerle birlikte B730 , işi daha kısa sürede bitirmek için gereken tüm gücü sağlayabilir.

Düzgün vites geçişleri ile 0’dan 40 km / sa hıza çıkan manuel veya isteğe bağlı otomatik vitesli şanzıman ile birlikte operatör, yolda veya şantiyede kolay ve konforlu bir sürüşten yararlanır.

Yeni nesil B730 , güçlü koparma kuvvetleri ve güçlü kaldırma kapasiteleriyle birinci sınıf performans sunar. Hem önde hem de arkada sınıfının en iyisi erişim ve geniş çalışma alanlarıyla B730 , kazma, kanal açma, kırma ve malzeme taşıma gibi uygulamalar için yeniden konumlandırma ihtiyacını azaltır. Bu uygulamaları maksimum verimlilikle gerçekleştirmek için isteğe bağlı Bobcat ataşmanları ile de birleştirilebilir.

 • Satılık Bobcat
 • Kiralık bobcat
 • bobcat kaç ton’
 • Bobcat nedir
 • BOBCAT Mini Ekskavatör
 • BOBCAT TÜRKİYE
 • Bobcat Ne Demek
 • SATILIK BOBCAT mini tranşe

Bobcat bir-Amerikan merkezli olan üretici bir çiftlik ve iş makineleri , bir parçası Doosan Grubu’nun bir Güney Kore . Onun Amerikan karargahı olduğu Batı Fargo, Kuzey Dakota , ABD eski adıyla, Gwinner, Kuzey Dakota . Avrupa genel merkezi 2017 yılında Belçika’nın Waterloo kentinden , Bobcat’in Avrupa’daki üretim tesislerinden birini işlettiği Çek Cumhuriyeti’ndeki Dobříš’e (Prag yakınlarında) taşındı . 1995’ten Temmuz 2007’ye kadar Ingersoll Rand Company’nin bir yan kuruluşuydu ve 4,9 milyar ABD dolarına satıldı .Doosan Infracore . [Şirket , Bobcat markası altında mini yükleyiciler , kompakt ekskavatörler , kompakt ticari araçlar , kompakt traktörler ve diğer küçük hidrolik ekipman satmaktadır . Kuzey Dakota’da faaliyet gösteren birkaç büyük imalat şirketinden biridir

1950’lerde Louis ve Cyril Keller , Minnesota, Rothsay yakınlarında Keller Welding and Repair’ı işletti . 1956’da, bölgedeki hindi çiftçisi Eddie Velo, Kellers’a bir sırık ahırının içinde manevra yapabilecek kadar küçük ve üst seviyesinde çalışacak kadar hafif bir makineye ihtiyaç duyduğunu açıkladı . Kardeşler, kayışla çalışan bir şanzımana sahip küçük, üç tekerlekli bir tasarım geliştirdiler ve bunu 4 Şubat 1957’de Velo’ya teslim ettiler. Velo, Kellers’ın operasyonlarına tam erişimini sağladı ve Kellers’ın dezavantajları öğrendikten sonra kayış tahrikli şanzıman, 1958’de daha sağlam bir debriyaj tabanlı şanzıman sistemi geliştirdiler ve patentini aldılar . Yeni şanzıman Melroe M60 yükleyicinin temeli oldu.

Gwinner, ND merkezli Melroe Manufacturing Company’nin bir ekipman satıcısı olan Kellers’ın amcası, Melroe’nun makineleri pazarlamasını önerdi ve sonuçta Melroe, Kellers’ı 1958 Minnesota Eyalet Fuarı’na katılmaya davet etti . Melroe, 1960 yılında dört tekerlekli M400 modeli “Skid-Steer Loader” ı piyasaya sürdü ve 1962 yılında 440 model yükleyicide “Bobcat” i bu tür ürünler için ticari bir isim olarak kullanmaya başladı. Les Melroe ve reklam ajanı Lynn Bickett, Minneapolis ve Gwinner arasındaki bir yolculuk sırasında isim fikirlerini değiş tokuş ederken “Bobcat” ismine karar verdiler . Bickett ve Sylvan Melroe, ilk yükleyicilerin reklamında kullanılan “sert, hızlı ve çevik” sloganını geliştirdiler.

Melroe tarafından satın alındı Clark Equipment Company tarafından daha sonra 1969 yılında ve Ingersoll-Rand 2007 yılında 1995 yılında, Ingersoll Rand Clark Equipment Company satılan Doosan Grubu’nun bir Kore kendi iş makineleri grubun geri kalanı ile birlikte. Clark Equipment Company artık Bobcat Company olarak iş yapıyor. Bobcat Company, yalnızca Bobcat Company tarafından üretilen ekipmana tam olarak atıfta bulunan “Bobcat” adı için dünya çapında ticari marka tescillerine sahiptir .

Şirket, Hermann Simon tarafından diğer küçük ve orta ölçekli işletmeler için bir rol model olarak, Hidden Champions: Dünyanın en bilinmeyen 500 şirketinden dersler adlı kitabında tanındı

 • Skid-Steer Yükleyiciler
 • Kompakt Paletli Yükleyiciler
 • Dört Tekerden Çekişli Yükleyiciler
 • Mini Paletli Yükleyiciler
 • Kompakt Ekskavatörler
 • Iş makineleri
 • Teleskopik Yükleyiciler
 • Teleskopik Yükleyiciler
 • Döner Teleskopik Yükleyiciler

BOBCAT YÜKLEYICINIZIN YAPABILECEĞINI BILMEDIĞINIZ 3 ŞEY

Bobcat Yükleyiciler, kiri kazmaktan çok daha fazlasını yapabilen inanılmaz derecede güçlü ve çok yönlü makinelerdir.

(1) AĞAÇLARI YIRTIN
Bobcat 70 inç ormancılık kesici ataşmanı ile sert ve yumuşak ahşapları kolayca yarın . Bu etkileyici bağlantı, ağaçları ve çalılıkların göze hoş görünmeyen aşırı büyümesinden malçlamaya dönüştürür.

Büyük çaplı ağaçlara yumruk atın ve en üst uzuvları hızla yere indirin. Ormancılık kesicisinin tüp tarzı tambur ve spiral diş deseni, bir dişin her seferinde birbirine geçmesine izin verir, bu nedenle işlem sorunsuzdur ve işi yapmak için daha az beygir gücü gerekir.

Ormancılık kesicinin kompakt boyutu, bir alandaki her ağacı temizleme veya seçici olarak inceltme tezgahları gibi her türlü kaldırma işine izin verir. Ormancılık kesiciyi ağacın üzerine indirin ve hızlı kesen dişleri onu parçalara ayırarak büyümeyi yavaşlatan ve organik malzeme sağlayan bir malç yatağına dönüştürür.


(2) BİR YOLU
YIRTIN Planya ataşmanının kontrollü sökme işlemi ile beton ve asfaltı kesin ve frezeleyin.

Bobcat Planer, yükleyicinizi verimli, uygun maliyetli bir freze makinesine dönüştürür: Sokak onarımları, pürüzlü kaldırım yüzeylerinin eşleştirilmesi, park alanlarındaki drenajın kesilmesi ve daha büyük freze makinelerinin etrafını temizlemek için idealdir.

Frezeleme işlemi, kaplamayı eşit şekilde yontan kontrollü bir modelde düşük açılı, yüksek hızlı darbeler içerir. Derinlik, genişlik ve eğim kontrolü operatör tarafından kolayca ayarlanır ve korunur. Öğütülmüş malzeme hemen geri dönüştürülebilir, her türlü asfalt ve onarım işini güzel bir şekilde tamamlar. Bobcat planya ataşmanının bakımı çok daha ucuzdur ve özel planyalardan daha manevra kabiliyeti vardır.

(3) BETONU KESİN
Taşıyıcının yüksek akışlı hidroliklerinden güç alan sağlam, güçlü Bobcat Tekerlekli Testere, asfalt, beton, donmuş zemin, tel örgü ve diğer sert malzemeleri hava veya hidrolik kırıcılardan daha hassas keser. Yol tamiri ve su, gaz, elektrik ve fiber optik kablo hatlarının döşenmesi için hendekleri kesmek için kullanın.

BOBCAT Ürünleri

EKSKAVATÖRLER

BEYGİR GÜCÜ SEÇİMİ

 •  5< 9.9 kW
 •  210.0 kW – 19.9 kW
 •  220.0 kW – 29.9 kW
 •  430.0 kW – 39.9 kW
 •  340.0 kW – 49.9 kW
 •  50.0 kW – 59.9 kW
 •  > 60.0 kW

ÇALIŞMA AĞIRLIĞI SEÇİMİ

 •  5< 1999 kg
 •  22000 kg – 2999 kg
 •  23000 kg – 3999 kg
 •  24000 kg – 4999 kg
 •  25000 kg – 5999 kg
 •  3> 6000 kg

KAZMA KUVVETİ SEÇİMİ

 •  3< 9,999 N
 •  410,000 N – 19,999 N
 •  720,000 N – 29,999 N
 •  30,000 N – 39,999 N
 •  240,000 N – 49,999 N
 •  50,000 N – 59,999 N
 •  > 60,000 N

TELESKOPİK FORKLİFTLER

BEYGİR GÜCÜ SEÇİMİ

 •  < 9.9 kW
 •  10.0 kW – 19.9 kW
 •  20.0 kW – 29.9 kW
 •  30.0 kW – 39.9 kW
 •  40.0 kW – 49.9 kW
 •  50.0 kW – 59.9 kW
 •  7> 60.0 kW

KALDIRMA KAPASİTESİ SEÇİMİ

 •  < 499 kg
 •  500 kg – 999 kg
 •  1000 kg – 1499 kg
 •  1500 kg – 1999 kg
 •  12000 kg – 2999 kg
 •  43000 kg – 3999 kg
 •  2> 4000 kg

KALDIRMA YÜKSEKLİĞİ SEÇİMİ

 •  3< 9,999 mm
 •  310,000 mm – 13,999 mm
 •  114,000 mm – 19,999 mm
 •  > 20,000 mm

BEYGİR GÜCÜ SEÇİMİ

 • 9.9 kW 210.0 kW
 • 19.9 kW 120.0 kW
 • 29.9 kW 430.0 kW
 • 39.9 kW 440.0 kW
 • 49.9 kW 350.0 kW
 • 59.9 kW 5> 60.0 kW

ÇALIŞMA AĞIRLIĞI SEÇİMİ

 • 3< 1999 kg
 • 52000 kg
 • 2999 kg
 • 43000 kg
 • 3999 kg
 • 54000 kg
 • 4999 kg
 • 15000 kg
 • 5999 kg
 • 6000 kg

POMPA KAPASİTESİ SEÇİMİ 2<

49.9 L/dak. 250.0 L/dak. – 59.9 L/dak. 760.0 L/dak. – 69.9 L/dak. 8> 70.0 L/dak

KALDIRMA KAPASİTESİ SEÇİMİ

 • 3< 499 kg
 • 8500 kg – 999 kg
 • 21000 kg – 1499 kg
 • 51500 kg – 1999 kg
 • 12000 kg – 2999 kg
 • 3000 kg – 3999 kg
 • 4000 kg
 • GeriSkid-Steer Yükleyiciler
  Bobcat S70 Skid-Steer Loader – Gezinme resmi
  Bobcat S70 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 686 kg
 • Bobcat S100 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 915 kg
 • Bobcat S450 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 1215 kg
 • Bobcat S510 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 1619 kg
 • Bobcat S530 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 1737 kg
  Bobcat S70 Skid-Steer Loader – Gezinme resmi
  Bobcat S70 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 686 kg
 • Bobcat S100 Mini Yükleyici
  Bobcat S100 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 915 kg
 • Bobcat S450 Skid-Steer Loader – Gezinme resmi
  Bobcat S450 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 1215 kg
 • Bobcat S510 Skid-Steer Loader – Gezinme resmi
  Bobcat S510 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 1619 kg
 • Bobcat S530 Skid-Steer Loader – Gezinme resmi
  Bobcat S530 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 1737 kg
 • Bobcat S550 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 1788 kg
 • Bobcat S570 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 1888 kg
 • Bobcat S590 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 1995 kg
 • Bobcat S630 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 2079 kg
 • Bobcat S650 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 2564 kg
  Bobcat S70 Skid-Steer Loader – Gezinme resmi
  Bobcat S70 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 686 kg
 • Bobcat S100 Mini Yükleyici
  Bobcat S100 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 915 kg
 • Bobcat S450 Skid-Steer Loader – Gezinme resmi
  Bobcat S450 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 1215 kg
 • Bobcat S510 Skid-Steer Loader – Gezinme resmi
  Bobcat S510 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 1619 kg
 • Bobcat S530 Skid-Steer Loader – Gezinme resmi
  Bobcat S530 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 1737 kg
 • Bobcat S550 Skid-Steer Loader – Gezinme resmi
  Bobcat S550 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 1788 kg
 • Bobcat S570 Skid-Steer Loader – Gezinme resmi
  Bobcat S570 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 1888 kg
 • Bobcat S590 Skid-Steer Loader – Gezinme resmi
  Bobcat S590 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 1995 kg
 • Bobcat S630 Skid-Steer Loader – Gezinme resmi
  Bobcat S630 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 2079 kg
 • Bobcat S650 Skid-Steer Loader – Gezinme resmi
  Bobcat S650 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 2564 kg
 • Bobcat S770 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 3137 kg
 • Bobcat S850 Mini Yükleyici
  Devrilme yükü: 3515 kg
 • Bobcat T590 Kompakt Paletli Yükleyici
  Devrilme yükü: 2834 kg
 • Bobcat T650 Kompakt Paletli Yükleyici
  Devrilme yükü: 3632 kg
 • Bobcat T770 Kompakt Paletli Yükleyici
  Devrilme yükü: 4602 kg
 • Bobcat T870 Kompakt Paletli Yükleyici
  Devrilme yükü: 4306 kg
  Bobcat MT55 Mini Paletli Yükleyici
  Devrilme yükü: 732 kg
  Bobcat Kompakt Ekskavatör
  Bobcat E08 Kompakt Ekskavatör
  Kazma derinliği: 1.82m
 • E10z Kompakt Ekskavatör
  Bobcat E10z Kompakt Ekskavatör
  Kazma derinliği: 1.82m
 • E10e Kompakt Ekskavatör
  Bobcat E10e Kompakt Ekskavatör
  Kazma derinliği: 1.82m
 • E17 Kompakt Ekskavatör
  Bobcat E17 Kompakt Ekskavatör
  Kazma derinliği: 2.25m
 • E17z Kompakt Ekskavatör
  Bobcat E17z Kompakt Ekskavatör
  Kazma derinliği: 2.25m
 • E19 Kompakt Ekskavatör
  Bobcat E19 Kompakt Ekskavatör
  Kazma derinliği: 2.39m
 • E20z Kompakt Ekskavatör
  Bobcat E20z Kompakt Ekskavatör
  Kazma derinliği: 2.39m
 • E26 Kompakt Ekskavatör
  Bobcat E26 Kompakt Ekskavatör
  Kazma derinliği: 2.58m
 • YENIBobcat E27z Kompakt Ekskavatör
  Bobcat E27z Kompakt Ekskavatör
  Kazma derinliği: 2.55m
 • YENIBobcat E27 Kompakt Ekskavatör
  Bobcat E27 Kompakt Ekskavatör
  Kazma derinliği: 2.85m
 • YENIBobcat E35z Kompakt Ekskavatör
  Bobcat E35z Kompakt Ekskavatör
  Kazma derinliği: 3.12m
 • YENIBobcat E37 Kompakt Ekskavatör
  Bobcat E37 Kompakt Ekskavatör
  Kazma derinliği: 3.12m
 • E45 Kompakt Ekskavatör
  Bobcat E45 Kompakt Ekskavatör
  Kazma derinliği: 3.3m
 • E50 Kompakt Ekskavatör
  Bobcat E50 Kompakt Ekskavatör
  Kazma derinliği: 3.52m
 • E55 Kompakt Ekskavatör
  Bobcat E55 Kompakt Ekskavatör
  Kazma derinliği: 3.92m
 • E62 Kompakt Ekskavatör
  Bobcat E62 Kompakt Ekskavatör
  Kazma derinliği: 3.82m
  Bobcat Kazıcı Yükleyici B700
  Bekolu Yükleyici Bobcat B700
  Kova kapasitesi: 1m3
 • YENIBobcat Bekolu Yükleyici B730
  Bekolu Yükleyici Bobcat B730
  Kova kapasitesi: 1.1m3
 • Bobcat Bekolu Yükleyici B750
  Bekolu Yükleyici Bobcat B750
  Kova kapasitesi: 1.1m3
 • Bobcat Kazıcı Yükleyici B780
  Bekolu Yükleyici Bobcat B780
  Kova kapasitesi: 1.1m3
  Teleskopik Yükleyiciler
  Bobcat TL26.60 Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı Kaldırma: 2,6 ton
 • Bobcat TL30.60 Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı Kaldırma: 3,0 ton
 • Bobcat TL30.60 AGRI Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı Kaldırma: 3,0 ton
 • Bobcat TL30.70 Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı Kaldırma: 3,0 t
 • Bobcat Teleskopik Yükleyici TL35.70
  Bobcat TL35.70 Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı
  Bobcat Tlescopic Loader TL26.60 – Gezinme resmi
  Bobcat TL26.60 Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı Kaldırma: 2,6 ton
 • Bobcat Tlescopic Loader TL30.60 – Gezinme resmi
  Bobcat TL30.60 Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı Kaldırma: 3,0 ton
 • Bobcat Tlescopic Loader TL30.60 AGRI – Gezinme resmi
  Bobcat TL30.60 AGRI Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı Kaldırma: 3,0 ton
 • Bobcat Tlescopic Loader TL30.70 – Gezinme resmi
  Bobcat TL30.70 Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı Kaldırma: 3,0 t
 • Bobcat Teleskopik Yükleyici TL35.70
  Bobcat TL35.70 Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı Kaldırma: 3,5 ton
 • Bobcat Teleskopik Yükleyici TL35.70 AGRI
  Bobcat TL35.70 AGRI Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı Kaldırma: 3,5 ton
 • Bobcat Teleskopik Yükleyici TL38.70HF
  Bobcat TL38.70HF Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı Kaldırma: 3,8t
 • Bobcat Teleskopik Yükleyici TL38.70HF AGRI
  Bobcat TL38.70HF AGRI Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı Kaldırma: 3,8t
 • Bobcat TL43.80HF Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı Kaldırma: 4,3 ton
 • Bobcat TL43.80HF AGRI Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı
  Teleskopik Yükleyiciler
  bobcat T35.105
  Bobcat T35.105 Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı Kaldırma: 3,5 ton
 • Bobcat T35.105L
  Bobcat T35.105L Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı Kaldırma: 3,5 ton
 • bobcat t35.130s
  Bobcat T35.130S Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı Kaldırma: 3,5 ton
 • bobcat t35.130slp
  Bobcat T35.130SLP Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı Kaldırma: 3,5 ton
 • bobcat t35.140s
  Bobcat T35.140S Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı
  bobcat T35.105
  Bobcat T35.105 Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı Kaldırma: 3,5 ton
 • Bobcat T35.105L
  Bobcat T35.105L Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı Kaldırma: 3,5 ton
 • bobcat t35.130s
  Bobcat T35.130S Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı Kaldırma: 3,5 ton
 • bobcat t35.130slp
  Bobcat T35.130SLP Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı Kaldırma: 3,5 ton
 • bobcat t35.140s
  Bobcat T35.140S Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı Kaldırma: 3,5 ton
 • Bobcat T36.120SL
  Bobcat T36.120SL Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı Kaldırma: 3,6 ton
 • Bobcat T41.140SLP Teleskopik Yükleyici
  Maks. Alan sayısı Kaldırma: 4,1 t
 • Maks. Alan sayısı
  Mini Yükleyici Ataşmanı
  Mini Yükleyici Ataşmanları
  Loader Attachment T850 simgesi
  Kompakt Paletli Yükleyici Ataşmanları
  Kompakt Ekskavatör eki Simge
  Ekskavatör Ataşmanları
  Teleskopik Yükleyici Simgesi
  Teleskopik Yükleyici Ataşmanları
  Telescopioc İşleyici simgesi
  Teleskopik Yükleyici Ataşmanları
(Visited 364 times, 2 visits today)